MECZ
29.07.19 | 1. runda klasyf. | Darya Shauha | Marne Dercksen | 6-0, 6-0 | W15 Tabarka | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
JAR
04.08.01, 22 lat
04.08.01, 22 lat
Darya Shauha vs. Marne Dercksen - Wzajemne mecze
29.07.19 | 1. runda klasyf. | Darya Shauha | Marne Dercksen | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Tabarka | ceglana |
Darya Shauha form & Marne Dercksen form
Darya Shauha - ostatnie mecze
W25 Astana - twarda | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Ayumi Koshiishi | 6-76, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - twarda | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Petra Hule | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.07.23 Klasyf. | vs. Daniela Seguel | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Joao Fonseca | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Corroios - twarda | ||||
11.07.23 1. runda | vs. Valeria Savinykh | 7-62, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.07.23 Klasyf. | vs. Olga Helmi | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Javiera Verdugo | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
17.05.23 2. runda | vs. Polina Iatcenko | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.05.23 1. runda | vs. Rada Zolotareva | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Tbilisi - twarda | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.05.23 Klasyf. | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
17.04.23 2. runda klasyf. | vs. Meiling Wang | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
13.04.23 2. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.04.23 1. runda | vs. Mariia Tkacheva | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.04.23 Klasyf. | vs. Valentina Ryser | 3-6, 6-1, 10-7 | szczegóły meczu | |
10.04.23 2. runda klasyf. | vs. Tabeth Tadoum | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.04.23 2. runda | vs. Elena Pridankina | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.04.23 1. runda | vs. Jasmine Conway | 6-4, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.02.23 1. runda | vs. Michika Ozeki | 6-4, 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
05.02.23 Finał | vs. Ho Ching Wu | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.02.23 Półfinał | vs. Klaudija Bubelyte | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.02.23 Ćwierćfinał | vs. Kira Pavlova | 2-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.02.23 2. runda | vs. Selina Dal | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.02.23 1. runda | vs. Chiara Girelli | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Lanlana Tararudee | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
07.11.22 2. runda klasyf. | vs. Aliona Falei | 6-3, 3-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
02.10.22 Finał | vs. Aliona Falei | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
01.10.22 Półfinał | vs. Yasmin Ezzat | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.09.22 Ćwierćfinał | vs. Polina Iatcenko | 7-64, 2-0, Polina Iatcenko - krecz | szczegóły meczu |
Marne Dercksen - ostatnie mecze
W25 Bendigo - twarda | ||||
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Ji-Hee Choi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bendigo - twarda | ||||
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Rutuja Bhosale | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - twarda | ||||
14.02.22 Klasyf. | vs. Yui Chikaraishi | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Nessa Pratt | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - twarda | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Jelena Cvijanovic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Johannesburg - twarda | ||||
19.09.21 1. runda klasyf. | vs. Haine Ogata | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Johannesburg - twarda | ||||
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Ekua Youri | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.08.21 Klasyf. | vs. Yuka Hosoki | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.08.21 2. runda klasyf. | vs. Feriel Mahbouli | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Hibah Shaikh | 7-5, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.08.21 1. runda klasyf. | vs. Lina Qostal | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.07.21 1. runda klasyf. | vs. Julia Klimovicz | 3-6, 7-64, 11-13 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.07.21 1. runda klasyf. | vs. Andre Lukosiute | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.06.21 1. runda klasyf. | vs. Paris Corley | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.06.21 1. runda | vs. Raphaelle Lacasse | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.06.21 Klasyf. | vs. Hwiwon Wi | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.06.21 2. runda klasyf. | vs. Carolina Piferi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.06.21 1. runda klasyf. | vs. Chahd Berriri | 6-0, 6-74, 10-6 | szczegóły meczu | |
14.06.21 2. runda klasyf. | vs. Ferdaous Bahri | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Melnikova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Antonia Schmidt | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Potchefstroom - twarda | ||||
15.02.21 1. runda klasyf. | vs. Joanne Zuger | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Potchefstroom - twarda | ||||
08.02.21 1. runda klasyf. | vs. Joanne Zuger | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Potchefstroom - twarda | ||||
09.03.20 Klasyf. | vs. Paula Kania | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Warona Mdlulwa | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Potchefstroom - twarda | ||||
02.03.20 1. runda klasyf. | vs. Sinazo Solani | 1-6, 6-2, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Lagos - twarda | ||||
08.10.19 Klasyf. | vs. Anu Ayegbusi | 2-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Pretoria - twarda | ||||
01.10.19 1. runda | vs. Tamara Barad Itzhaki | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Johannesburg - twarda | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Merel Hoedt | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Darya Shauha | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu |