MECZ
27.11.19 | 1. runda | Darya Astakhova | Eleni Mtsentlitze | 6-3, 3-1, - krecz | W15 Heraklion | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Darya Astakhova | Eleni Mtsentlitze | |
1. podanie % | 18/31 (58%) | 34/55 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 12/18 (67%) | 15/34 (44%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/13 (46%) | 9/21 (43%) |
Zdobyte break-ball | 5/12 (42%) | 2/2 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/55 (56%) | 13/31 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 49/86 (57%) | 37/86 (43%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Darya Astakhova | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Eleni Mtsentlitze | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Darya Astakhova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Eleni Mtsentlitze | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Darya Astakhova | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Eleni Mtsentlitze | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Darya Astakhova | 5-1 | |
0-0 | ||
5-3 | Eleni Mtsentlitze | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Eleni Mtsentlitze | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Darya Astakhova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Eleni Mtsentlitze | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Darya Astakhova | 2-1 | |
0-0 | ||
- krecz |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Grecja
07.09.00, 23 lat
07.09.00, 23 lat
Darya Astakhova vs. Eleni Mtsentlitze - Wzajemne mecze
27.11.19 | 1. runda | Darya Astakhova | Eleni Mtsentlitze | 6-3, 3-1, Eleni Mtsentlitze - krecz | szczegóły meczu | W15 Heraklion | ceglana |
08.10.19 | 1. runda | Darya Astakhova | Eleni Mtsentlitze | 6-1, Eleni Mtsentlitze - krecz | szczegóły meczu | W15 Telavi | ceglana |
Darya Astakhova form & Eleni Mtsentlitze form
Darya Astakhova - ostatnie mecze
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Gold - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Emerson Jones | 4-6, 3-2, - Darya Astakhova - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Brisbane - twarda | ||||
26.11.23 Finał | vs. Taylah Preston | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.11.23 Półfinał | vs. Joanna Garland | 1-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Sakura Hosogi | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Maya Joint | 2-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Gabriela Ce | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Viktoriya Tomova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Ella Seidel | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Dalila Spiteri | 6-0, 6-73, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 0-4, - Darya Astakhova - krecz | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Nina Potocnik | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
20.08.23 Finał | vs. Gergana Topalova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.08.23 Półfinał | vs. Dalila Jakupovic | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Angelina Wirges | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Weronika Ewald | 6-1, 6-73, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
13.08.23 Finał | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.08.23 Półfinał | vs. Vivian Wolff | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Verena Meliss | 7-66, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Vivian Wolff | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Carolina Kuhl | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Alana Parnaby | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Tamara Zidansek | 3-6, 3-3, - Darya Astakhova - krecz | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Elvina Kalieva | 4-6, 7-66, 6-3 | szczegóły meczu |
Eleni Mtsentlitze - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
10.11.22 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.11.22 1. runda | vs. Krystyna Pochtovyk | 1-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Stuttgart - halowa | ||||
20.01.20 Klasyf. | vs. Vivian Wolff | 4-6, 6-2, 9-11 | szczegóły meczu | |
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Erika Reinhardt | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
27.11.19 1. runda | vs. Darya Astakhova | 3-6, 1-3, - Eleni Mtsentlitze - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
05.11.19 1. runda | vs. Oana Gavrila | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telavi - ceglana | ||||
08.10.19 1. runda | vs. Darya Astakhova | 1-6, - Eleni Mtsentlitze - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
04.10.19 Ćwierćfinał | vs. Petia Arshinkova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.10.19 2. runda | vs. Ani Vangelova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.10.19 1. runda | vs. Beatris Spasova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Vrnjacka - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Ena Kajevic | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.05.19 2. runda | vs. Iryna Shymanovich | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.05.19 1. runda | vs. Giorgie Jones | 3-6, 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
16.05.19 2. runda | vs. Vanda Lukacs | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.05.19 1. runda | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
08.05.19 1. runda | vs. Celestine Avomo Ella | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
03.05.19 Ćwierćfinał | vs. Taisya Pachkaleva | 0-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
02.05.19 2. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.04.19 1. runda | vs. Sofia Dmitrieva | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Tel - twarda | ||||
28.03.19 2. runda | vs. Sakura Hosogi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.03.19 1. runda | vs. Fiona Codino | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.03.19 Klasyf. | vs. Sofia Vaynberg | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Oluchukwu Jennifer Ibeto | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
12.11.18 1. runda | vs. Galateia Mesochoritou | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
02.11.18 Ćwierćfinał | vs. Josephine Kuhlman | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.10.18 2. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-63, 4-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
30.10.18 1. runda | vs. Ioanna Tsadari | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sozopol - twarda | ||||
03.10.18 1. runda | vs. Oana Smaranda Corneanu | 2-6, 6-0, 3-6 | szczegóły meczu | |
Telavi - ceglana | ||||
26.07.18 2. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 6-4, 6-73 | szczegóły meczu |