MECZ
23.11.21 | 1. runda | Darya Astakhova | Alexandra Eala | 6-2, 6-2 | W25 Milovice | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Darya Astakhova | Alexandra Eala | |
1. podanie % | 32/51 (63%) | 28/46 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/32 (75%) | 12/28 (43%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/19 (58%) | 10/18 (56%) |
Zdobyte break-ball | 5/9 (56%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/46 (52%) | 16/51 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/97 (61%) | 38/97 (39%) |
Double foul | 2 | 5 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Darya Astakhova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Alexandra Eala | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-15[BP] | ||
Darya Astakhova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Alexandra Eala | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Darya Astakhova | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Alexandra Eala | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Darya Astakhova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Alexandra Eala | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Darya Astakhova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Alexandra Eala | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Darya Astakhova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Alexandra Eala | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Darya Astakhova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Alexandra Eala | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Darya Astakhova | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-2 | Alexandra Eala | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Darya Astakhova vs. Alexandra Eala - Wzajemne mecze
23.11.21 | 1. runda | Darya Astakhova | Alexandra Eala | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Milovice | halowa |
Darya Astakhova form & Alexandra Eala form
Darya Astakhova - ostatnie mecze
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Gold - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Emerson Jones | 4-6, 3-2, - Darya Astakhova - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Brisbane - twarda | ||||
26.11.23 Finał | vs. Taylah Preston | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.11.23 Półfinał | vs. Joanna Garland | 1-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Sakura Hosogi | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Maya Joint | 2-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Gabriela Ce | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Viktoriya Tomova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Ella Seidel | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Dalila Spiteri | 6-0, 6-73, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 0-4, - Darya Astakhova - krecz | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Nina Potocnik | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
20.08.23 Finał | vs. Gergana Topalova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.08.23 Półfinał | vs. Dalila Jakupovic | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Angelina Wirges | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Weronika Ewald | 6-1, 6-73, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
13.08.23 Finał | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.08.23 Półfinał | vs. Vivian Wolff | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Verena Meliss | 7-66, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Vivian Wolff | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Carolina Kuhl | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Alana Parnaby | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Tamara Zidansek | 3-6, 3-3, - Darya Astakhova - krecz | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Elvina Kalieva | 4-6, 7-66, 6-3 | szczegóły meczu |
Alexandra Eala - ostatnie mecze
W75 Croissy - halowa | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Mona Barthel | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Emeline Dartron | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
18.03.24 Klasyf. | vs. Emiliana Arango | 6-2, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sara Errani | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Tereza Martincova | 6-3, 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Iryna Shymanovich | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 6-3, 6-73 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Lina Gjorcheska | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Anna Bondar | 4-6, 7-63, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Katarina Zavatska | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Abu Dhabi - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Magda Linette | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
03.02.24 Półfinał | vs. Polina Kudermetova | 4-6, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Anca Alexia Todoni | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Ekaterina Yashina | 7-61, 6-74, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Darja Semenistaja | 6-76, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Zeel Desai | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Fanny Stollar | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Peterson | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Celine Naef | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
19.11.23 Finał | vs. Oceane Dodin | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Anna-Lena Friedsam | 7-5, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Johanne Svendsen | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Angelina Wirges | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
03.11.23 Półfinał | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-2, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 Ćwierćfinał | vs. Leolia Jeanjean | 6-4, 2-0, Leolia Jeanjean - krecz | szczegóły meczu |