MECZ
11.07.22 | 1. runda klasyf. | Darja Vidmanova | Rina Saigo | 6-4, 6-1 | W25 Aschaffenburg | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Darja Vidmanova vs. Rina Saigo - Wzajemne mecze
11.07.22 | 1. runda klasyf. | Darja Vidmanova | Rina Saigo | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | W25 Aschaffenburg | ceglana |
Darja Vidmanova form & Rina Saigo form
Darja Vidmanova - ostatnie mecze
W60 Olomouc - ceglana | ||||
20.07.22 2. runda | vs. Maja Chwalinska | 7-5, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.07.22 1. runda | vs. Natalie Augustinova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Aschaffenburg - ceglana | ||||
12.07.22 Klasyf. | vs. Kristina Dmitruk | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.07.22 1. runda klasyf. | vs. Rina Saigo | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Versmold - ceglana | ||||
04.07.22 Klasyf. | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.07.22 1. runda klasyf. | vs. Julia Terziyska | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Den - ceglana | ||||
27.06.22 Klasyf. | vs. Silvia Ambrosio | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Klaudija Bubelyte | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
21.06.22 1. runda | vs. Chiara Scholl | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jablonec - ceglana | ||||
14.09.21 Klasyf. | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
13.09.21 2. runda klasyf. | vs. Maria Lota Kaul | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
01.09.21 1. runda | vs. Linda Noskova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
25.08.21 1. runda | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bratislava - ceglana | ||||
12.08.21 2. runda | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.08.21 1. runda | vs. Laetitia Pulchartova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Frederiksberg - ceglana | ||||
03.08.21 1. runda | vs. Timea Jaruskova | 6-1, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
30.07.21 Ćwierćfinał | vs. Priska Madelyn Nugroho | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.07.21 2. runda | vs. Maria Bondarenko | 6-1, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.07.21 1. runda | vs. Vilma Krebs Hyllested | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
19.07.21 2. runda klasyf. | vs. Johana Markova | 4-6, 6-1, 4-10 | szczegóły meczu | |
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Karolina Kozakova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Wimbledon (juniors) - trawiasta | ||||
08.07.21 2. runda | vs. Matilda Mutavdzic | 5-7, 7-63, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.07.21 1. runda | vs. Chelsea Fontenel | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Stare - ceglana | ||||
15.06.21 1. runda | vs. Julia Grabher | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
French Open - ceglana | ||||
09.06.21 3. runda | vs. Diana Shnaider | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.06.21 2. runda | vs. Aliona Falei | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.06.21 1. runda | vs. Priska Madelyn Nugroho | 6-4, 6-710, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
29.05.21 Półfinał | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.05.21 Ćwierćfinał | vs. Emeline Dartron | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Rina Saigo - ostatnie mecze
W50 Kofu - twarda | ||||
27.03.24 Klasyf. | vs. Miho Kuramochi | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Haruka Kaji | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mei Yamaguchi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Hinode - twarda | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Aoi Ito | 1-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Mayuka Aikawa | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Hayu Kinoshita | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Polina Iatcenko | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Lina Glushko | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
18.02.24 Półfinał | vs. Yufei Ren | 2-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Brandy Walker | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Anja Wildgruber | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Samira De Stefano | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Caroline Werner | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Kayo Nishimura | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 7-68, 7-62 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Naho Sato | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Lena Papadakis | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Smriti Bhasin | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Yingqun Sun | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Peangtarn Plipuech | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Momoko Kobori | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Yokohama - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Wushuang Zheng | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
21.11.23 Klasyf. | vs. Haruka Kaji | 3-6, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda klasyf. | vs. Chia Yi Tsao | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
13.11.23 1. runda klasyf. | vs. Thasaporn Naklo | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Hamamatsu - dywanowa | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Kyoka Okamura | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Michika Ozeki | 3-6, 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Ayaka Ozeki | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu |