MECZ
16.07.20 | 1. runda | Darja Vidmanova | Anna Siskova | 7-64, 6-4 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Darja Vidmanova | 0-0 | |
0-0, 30-15, 40-30, 40-A[BP], 40-40 | ||
1-0 | Anna Siskova | |
0-0, 0-30 | ||
Darja Vidmanova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Anna Siskova | |
0-0 | ||
Darja Vidmanova | 2-2 | |
3-2 | Anna Siskova | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-30[BP], 40-A | ||
Darja Vidmanova | 3-3 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
4-3 | Anna Siskova | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40, 30-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Darja Vidmanova | 5-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-30, 40-40 | ||
5-4 | Anna Siskova | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Darja Vidmanova | 5-5 | |
0-0 | ||
5-6 | Anna Siskova | |
Darja Vidmanova | (0) | |
0-0, 0-1, 2-2, 2-3, 3-3, 4-4, 5-4 | ||
Darja Vidmanova | (2) | |
0-0, 0-1, 2-2, 2-3, 3-3, 4-4, 5-4 | ||
(3) | Anna Siskova | |
0-0, 0-1, 2-2, 2-3, 3-3, 4-4, 5-4 | ||
Darja Vidmanova | (4) | |
0-0, 0-1, 2-2, 2-3, 3-3, 4-4, 5-4 | ||
(5) | Anna Siskova | |
0-0, 0-1, 2-2, 2-3, 3-3, 4-4, 5-4 | ||
7-64 |
2 | ||
0-0 | Anna Siskova | |
Darja Vidmanova | 0-1 | |
0-0, 15-15 | ||
0-2 | Anna Siskova | |
0-0, 15-0 | ||
Darja Vidmanova | 1-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Anna Siskova | |
0-0 | ||
Darja Vidmanova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-40 | ||
3-3 | Anna Siskova | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Darja Vidmanova | 4-3 | |
0-0 | ||
4-4 | Anna Siskova | |
Darja Vidmanova | 5-4 | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Darja Vidmanova vs. Anna Siskova - Wzajemne mecze
16.07.20 | 1. runda | Darja Vidmanova | Anna Siskova | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
Darja Vidmanova form & Anna Siskova form
Darja Vidmanova - ostatnie mecze
W60 Olomouc - ceglana | ||||
20.07.22 2. runda | vs. Maja Chwalinska | 7-5, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.07.22 1. runda | vs. Natalie Augustinova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Aschaffenburg - ceglana | ||||
12.07.22 Klasyf. | vs. Kristina Dmitruk | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.07.22 1. runda klasyf. | vs. Rina Saigo | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Versmold - ceglana | ||||
04.07.22 Klasyf. | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.07.22 1. runda klasyf. | vs. Julia Terziyska | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Den - ceglana | ||||
27.06.22 Klasyf. | vs. Silvia Ambrosio | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Klaudija Bubelyte | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
21.06.22 1. runda | vs. Chiara Scholl | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jablonec - ceglana | ||||
14.09.21 Klasyf. | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
13.09.21 2. runda klasyf. | vs. Maria Lota Kaul | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
01.09.21 1. runda | vs. Linda Noskova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
25.08.21 1. runda | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bratislava - ceglana | ||||
12.08.21 2. runda | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.08.21 1. runda | vs. Laetitia Pulchartova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Frederiksberg - ceglana | ||||
03.08.21 1. runda | vs. Timea Jaruskova | 6-1, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
30.07.21 Ćwierćfinał | vs. Priska Madelyn Nugroho | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.07.21 2. runda | vs. Maria Bondarenko | 6-1, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.07.21 1. runda | vs. Vilma Krebs Hyllested | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
19.07.21 2. runda klasyf. | vs. Johana Markova | 4-6, 6-1, 4-10 | szczegóły meczu | |
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Karolina Kozakova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Wimbledon (juniors) - trawiasta | ||||
08.07.21 2. runda | vs. Matilda Mutavdzic | 5-7, 7-63, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.07.21 1. runda | vs. Chelsea Fontenel | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Stare - ceglana | ||||
15.06.21 1. runda | vs. Julia Grabher | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
French Open - ceglana | ||||
09.06.21 3. runda | vs. Diana Shnaider | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.06.21 2. runda | vs. Aliona Falei | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.06.21 1. runda | vs. Priska Madelyn Nugroho | 6-4, 6-710, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
29.05.21 Półfinał | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.05.21 Ćwierćfinał | vs. Emeline Dartron | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Anna Siskova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Denislava Glushkova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.03.24 Finał | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.03.24 Półfinał | vs. Marie Weckerle | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Daria Frayman | 4-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Beatrice Stagno | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Tanisha Kashyap | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Jana Kolodynska | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Zeel Desai | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Humera Baharmus | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
30.12.23 1. runda klasyf. | vs. Tereza Martincova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Beatrice Ricci | - Anna Siskova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Bojana Klincov | 2-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Valentina Ryser | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Mona Barthel | 0-6, 7-66, 3-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sachia Vickery | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
08.10.23 Klasyf. | vs. Astra Sharma | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Marina Melnikova | 6-1, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
03.09.23 Klasyf. | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Gabriela Ce | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Nina Potocnik | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kozerki - twarda | ||||
09.08.23 2. runda | vs. Maja Chwalinska | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Sinja Kraus | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Naiktha Bains | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |