MECZ
15.10.19 | 1. runda | Darja Semenistaja | Yekaterina Dmitrichenko | 6-4, 6-1 | W15 Telavi | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Darja Semenistaja | Yekaterina Dmitrichenko | |
1. podanie % | 41/62 (66%) | 29/56 (52%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/41 (61%) | 18/29 (62%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/21 (52%) | 6/27 (22%) |
Zdobyte break-ball | 6/10 (60%) | 2/12 (17%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/56 (57%) | 26/62 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 68/118 (58%) | 50/118 (42%) |
Double foul | 2 | 11 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Darja Semenistaja | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Yekaterina Dmitrichenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Darja Semenistaja | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-2 | Yekaterina Dmitrichenko | |
0-0 | ||
Darja Semenistaja | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Yekaterina Dmitrichenko | |
0-0, 0-15 | ||
Darja Semenistaja | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Yekaterina Dmitrichenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Darja Semenistaja | 4-4 | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
Darja Semenistaja | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-0 | Yekaterina Dmitrichenko | |
0-0 | ||
Darja Semenistaja | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Yekaterina Dmitrichenko | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Darja Semenistaja | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Yekaterina Dmitrichenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Darja Semenistaja | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Darja Semenistaja vs. Yekaterina Dmitrichenko - Wzajemne mecze
15.10.19 | 1. runda | Darja Semenistaja | Yekaterina Dmitrichenko | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Telavi | ceglana |
Darja Semenistaja form & Yekaterina Dmitrichenko form
Darja Semenistaja - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Moyuka Uchijima | 6-78, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Carole Monnet | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
18.03.24 Klasyf. | vs. Laura Siegemund | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Arina Rodionova | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
Charleston - twarda | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mccartney Kessler | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Harriet Dart | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Xiyu Wang | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-72, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
11.02.24 Finał | vs. Storm Hunter | 5-7, 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Półfinał | vs. Arianne Hartono | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Polina Kudermetova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.02.24 2. runda | vs. Amandine Hesse | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.02.24 1. runda | vs. Panna Udvardy | 7-5, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Saki Imamura | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Vaishnavi Adkar | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
27.01.24 Półfinał | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 6-2, 6-75 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Eala | 7-66, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Naho Sato | 6-1, 6-72, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Sahaja Yamalapalli | 5-7, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Maya Joint | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Timea Babos | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
21.01.24 Finał | vs. Carole Monnet | 6-1, 3-0, Carole Monnet - krecz | szczegóły meczu | |
20.01.24 Półfinał | vs. Naho Sato | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 6-75, 5-1, Polina Kudermetova - krecz | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Lena Papadakis | 7-65, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Soha Sadiq | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Elisabetta Cocciaretto | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Noma Akugue Noha | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Katarzyna Kawa | 6-0, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Yekaterina Dmitrichenko - ostatnie mecze
W25 Astana - twarda | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Haruna Arakawa | 1-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Zlata Saurasava | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.08.23 Klasyf. | vs. Polina Sleptsova | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Snigireva | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Lubbock - twarda | ||||
20.09.22 1. runda | vs. Jantje Tilbuerger | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nur - halowa | ||||
02.03.22 1. runda | vs. Polina Kudermetova | 1-5, - Yekaterina Dmitrichenko - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Nur - halowa | ||||
23.02.22 1. runda | vs. Kurumi Nara | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
09.12.21 1. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 6-2, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
04.12.21 Półfinał | vs. Rosa Vicens Mas | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.12.21 Ćwierćfinał | vs. Melanie Klaffner | 6-4, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.12.21 2. runda | vs. Louise Brunskog | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.12.21 1. runda | vs. Anna Ureke | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
25.11.21 2. runda | vs. Francesca Pace | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.11.21 1. runda | vs. Barbora Matusova | 6-0, 2-1, Barbora Matusova - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.11.21 2. runda | vs. Ho Ching Wu | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.11.21 1. runda | vs. Mariya Dolzhenko | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.11.21 1. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Karaganda - halowa | ||||
27.10.21 1. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 7-5, 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Karaganda - halowa | ||||
19.10.21 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Nur-Sultan - halowa | ||||
25.09.21 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nur - twarda | ||||
14.07.21 1. runda | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 1-4, - Yekaterina Dmitrichenko - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Nur - twarda | ||||
07.07.21 1. runda | vs. Angelina Gabueva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
04.06.21 Ćwierćfinał | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.06.21 2. runda | vs. Daria Lodikova | 1-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.06.21 1. runda | vs. Alisa Kummel | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
28.05.21 Ćwierćfinał | vs. Tamara Curovic | 7-66, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.05.21 2. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.05.21 1. runda | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 6-0, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
07.05.21 Ćwierćfinał | vs. Barbora Palicova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.05.21 2. runda | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |