MECZ
13.08.21 | Ćwierćfinał | Darja Semenistaja | Adrienn Nagy | 3-6, 6-2, 6-3 | W15 Bratislava | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Darja Semenistaja | Adrienn Nagy | |
1. podanie % | 55/78 (71%) | 59/100 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 37/55 (67%) | 37/59 (63%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/23 (48%) | 17/41 (41%) |
Zdobyte break-ball | 5/18 (28%) | 3/6 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 46/100 (46%) | 30/78 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 94/178 (53%) | 84/178 (47%) |
Double foul | 3 | 6 |
Asy | 1 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Darja Semenistaja | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Adrienn Nagy | |
0-0, 15-0, 0-30, 0-40 | ||
Darja Semenistaja | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Adrienn Nagy | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Darja Semenistaja | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Adrienn Nagy | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Darja Semenistaja | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Adrienn Nagy | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Darja Semenistaja | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Adrienn Nagy | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Darja Semenistaja | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Darja Semenistaja | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-2 | Adrienn Nagy | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Darja Semenistaja | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Adrienn Nagy | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Darja Semenistaja | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Adrienn Nagy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Darja Semenistaja | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Adrienn Nagy | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Darja Semenistaja | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Adrienn Nagy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Darja Semenistaja | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Adrienn Nagy | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Darja Semenistaja | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Adrienn Nagy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Darja Semenistaja vs. Adrienn Nagy - Wzajemne mecze
13.08.21 | Ćwierćfinał | Darja Semenistaja | Adrienn Nagy | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Bratislava | ceglana |
Darja Semenistaja form & Adrienn Nagy form
Darja Semenistaja - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Moyuka Uchijima | 6-78, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Carole Monnet | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
18.03.24 Klasyf. | vs. Laura Siegemund | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Arina Rodionova | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
Charleston - twarda | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mccartney Kessler | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Harriet Dart | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Xiyu Wang | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-72, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
11.02.24 Finał | vs. Storm Hunter | 5-7, 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Półfinał | vs. Arianne Hartono | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Polina Kudermetova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.02.24 2. runda | vs. Amandine Hesse | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.02.24 1. runda | vs. Panna Udvardy | 7-5, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Saki Imamura | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Vaishnavi Adkar | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
27.01.24 Półfinał | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 6-2, 6-75 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Eala | 7-66, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Naho Sato | 6-1, 6-72, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Sahaja Yamalapalli | 5-7, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Maya Joint | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Timea Babos | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
21.01.24 Finał | vs. Carole Monnet | 6-1, 3-0, Carole Monnet - krecz | szczegóły meczu | |
20.01.24 Półfinał | vs. Naho Sato | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 6-75, 5-1, Polina Kudermetova - krecz | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Lena Papadakis | 7-65, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Soha Sadiq | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Elisabetta Cocciaretto | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Noma Akugue Noha | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Katarzyna Kawa | 6-0, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Adrienn Nagy - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Lara Schmidt | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Moni Potrc | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Denislava Glushkova | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Basak Eraydin | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Tamara Sramkova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Julia Ronney | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Tyra Caterina Grant | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Bondarenko | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Matilde Jorge | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Estelle Cascino | 6-1, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ranah Akua Stoiber | 5-7, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Julia Stusek | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Polona Hercog | 1-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Okalova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Kristyna Tomajkova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Enola Chiesa | 6-75, 6-75 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Lisa Claeys | 3-6, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Koge - ceglana | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Rebecca Munk Mortensen | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Melanie Klaffner | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 The - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Merel Hoedt | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
27.06.23 Klasyf. | vs. Dunja Maric | - Adrienn Nagy - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Mia Popovic | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Annenheim - ceglana | ||||
31.05.23 2. runda | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 1. runda | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu |