MECZ
24.02.21 | 1. runda | Daria Snigur | Susan Bandecchi | 6-1, 3-6, 6-2 | W25 Poitiers | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Daria Snigur | Susan Bandecchi | |
1. podanie % | 76/103 (74%) | 55/78 (71%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 46/76 (61%) | 30/55 (55%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/27 (44%) | 10/23 (43%) |
Zdobyte break-ball | 6/13 (46%) | 3/13 (23%) |
Punkty zdobyte przez return | 38/78 (49%) | 45/103 (44%) |
Zdobyte punkty – razem | 96/181 (53%) | 85/181 (47%) |
Double foul | 3 | 2 |
Asy | 1 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Susan Bandecchi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Daria Snigur | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
2-0 | Susan Bandecchi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Daria Snigur | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Susan Bandecchi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daria Snigur | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Susan Bandecchi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Susan Bandecchi | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP], 0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
1-0 | Susan Bandecchi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Daria Snigur | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Susan Bandecchi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Daria Snigur | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Susan Bandecchi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Daria Snigur | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Susan Bandecchi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Daria Snigur | 3-5 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Susan Bandecchi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daria Snigur | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Susan Bandecchi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Daria Snigur | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Susan Bandecchi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daria Snigur | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Susan Bandecchi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Daria Snigur | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Daria Snigur vs. Susan Bandecchi - Wzajemne mecze
26.01.23 | 2. runda | Daria Snigur | Susan Bandecchi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | W60 Andrezieux | halowa |
17.02.22 | 2. runda | Daria Snigur | Susan Bandecchi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | W60 Altenkirchen | dywanowa |
24.02.21 | 1. runda | Daria Snigur | Susan Bandecchi | 6-1, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Poitiers | halowa |
Daria Snigur form & Susan Bandecchi form
Daria Snigur - ostatnie mecze
W50+H Calvi - twarda | ||||
18.04.24 2. runda | vs. Gaelle Desperrier | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.04.24 1. runda | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
17.03.24 Finał | vs. Tereza Valentova | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Antonia Ruzic | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Tikhonova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Polina Kudermetova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Hailey Baptiste | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 6-79 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Dominika Salkova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Alice Robbe | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
14.01.24 1. runda | vs. Alycia Parks | 6-2, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Klasyf. | vs. Maddison Inglis | 6-2, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Ann Li | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sinja Kraus | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Oceane Dodin | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Simona Waltert | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Ksenia Zaytseva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Anastasia Zakharova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Kateryna Volodko | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Hanne Vandewinkel | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
29.10.23 Finał | vs. Mona Barthel | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Półfinał | vs. Harriet Dart | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-79, 6-0, 2-1, Kajsa Rinaldo Persson - krecz | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Francisca Jorge | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Lea Boskovic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Tamara Korpatsch | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 2. runda | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-0, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu |
Susan Bandecchi - ostatnie mecze
W75 Chiasso - ceglana | ||||
18.04.24 2. runda | vs. Kayla Day | 6-75, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.04.24 1. runda | vs. Nika Radisic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Bellinzona - ceglana | ||||
12.04.24 Ćwierćfinał | vs. Anna Bondar | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.04.24 2. runda | vs. Panna Udvardy | 2-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.04.24 1. runda | vs. Julia Avdeeva | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
04.04.24 2. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.04.24 1. runda | vs. Elena Korokozidi | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
13.03.24 2. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda | vs. Yuliana Monroy | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
07.03.24 3. runda | vs. Maya Joint | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.03.24 2. runda | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Victoria Osuigwe | 6-4, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Celine Naef | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 Klasyf. | vs. Mona Barthel | 6-3, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Iva Primorac | 7-66, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 1-3, - Susan Bandecchi - krecz | szczegóły meczu | |
10.12.23 Klasyf. | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Erika Andreeva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
04.11.23 Półfinał | vs. Maria Bondarenko | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Dalma Galfi | 2-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Alize Cornet | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
15.10.23 Klasyf. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Lea Boskovic | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu |