MECZ
06.03.19 | 1. runda | Daria Snigur | Julia Lohoff | 6-1, 6-1 | W15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Daria Snigur | Julia Lohoff | |
1. podanie % | 44/60 (73%) | 26/42 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 28/44 (64%) | 15/26 (58%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/16 (63%) | 4/16 (25%) |
Zdobyte break-ball | 5/6 (83%) | 0/8 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 23/42 (55%) | 22/60 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/102 (60%) | 41/102 (40%) |
Double foul | 1 | 5 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Julia Lohoff | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daria Snigur | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Julia Lohoff | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Daria Snigur | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Julia Lohoff | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daria Snigur | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Julia Lohoff | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Daria Snigur | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Julia Lohoff | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daria Snigur | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Julia Lohoff | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Daria Snigur | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Julia Lohoff | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daria Snigur | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Daria Snigur vs. Julia Lohoff - Wzajemne mecze
06.03.19 | 1. runda | Daria Snigur | Julia Lohoff | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Sharm | twarda |
Daria Snigur form & Julia Lohoff form
Daria Snigur - ostatnie mecze
W50+H Calvi - twarda | ||||
16.04.24 1. runda | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
17.03.24 Finał | vs. Tereza Valentova | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Antonia Ruzic | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Tikhonova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Polina Kudermetova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Hailey Baptiste | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 6-79 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Dominika Salkova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Alice Robbe | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
14.01.24 1. runda | vs. Alycia Parks | 6-2, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Klasyf. | vs. Maddison Inglis | 6-2, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Ann Li | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sinja Kraus | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Oceane Dodin | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Simona Waltert | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Ksenia Zaytseva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Anastasia Zakharova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Kateryna Volodko | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Hanne Vandewinkel | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
29.10.23 Finał | vs. Mona Barthel | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Półfinał | vs. Harriet Dart | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-79, 6-0, 2-1, Kajsa Rinaldo Persson - krecz | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Francisca Jorge | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Lea Boskovic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Tamara Korpatsch | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 2. runda | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-0, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Greetje Minnen | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Julia Lohoff - ostatnie mecze
W60 Monastir - twarda | ||||
12.10.22 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.10.22 Klasyf. | vs. Madlena Orlova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.10.22 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Luikham | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
01.10.22 1. runda klasyf. | vs. Kristina Mladenovic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Chicago - twarda | ||||
25.09.21 1. runda klasyf. | vs. Maddison Inglis | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Ostrava - halowa | ||||
18.09.21 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Alexandrova | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Saint-Malo - ceglana | ||||
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Amandine Hesse | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Grenoble - halowa | ||||
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Jule Niemeier | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100+H Dubai - twarda | ||||
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Natalia Vikhlyantseva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W80 Cagnes - ceglana | ||||
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Daniela Seguel | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
03.07.20 1. runda | vs. Laura Schaeder | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.06.20 1. runda | vs. Tea Lukic | 7-5, 1-0, Tea Lukic - krecz | szczegóły meczu | |
19.06.20 1. runda | vs. Julyette Steur | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
27.02.20 2. runda | vs. Samantha Murray | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.02.20 1. runda | vs. Eva Vedder | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.02.20 Klasyf. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Morgan Cross | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Glasgow - halowa | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Oana Georgeta Simion | 6-4, 5-7, 9-11 | szczegóły meczu | |
W25 St. - halowa | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Vitalia Diatchenko | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.11.19 Klasyf. | vs. Victoria Muntean | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 3-6, 6-2, 14-12 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
14.10.19 Klasyf. | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Gemma Lairon Navarro | 2-6, 7-5, 10-8 | szczegóły meczu | |
13.10.19 2. runda klasyf. | vs. Ines Murta | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
23.09.19 Klasyf. | vs. Chanelle Van Nguyen | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Mina Hodzic | 5-7, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
16.09.19 Klasyf. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 6-0, 4-10 | szczegóły meczu | |
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Steffi Carruthers | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Karolina Kubanova | 6-0, 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.09.19 Klasyf. | vs. Veronika Erjavec | 7-61, 7-62 | szczegóły meczu |