MECZ
27.02.21 | Półfinał | Daria Snigur | Jana Fett | 6-1, 6-2 | W25 Poitiers | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Daria Snigur | Jana Fett | |
1. podanie % | 31/52 (60%) | 24/39 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/31 (77%) | 13/24 (54%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/21 (48%) | 3/15 (20%) |
Zdobyte break-ball | 5/9 (56%) | 1/4 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 23/39 (59%) | 18/52 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 57/91 (63%) | 34/91 (37%) |
Double foul | 2 | 3 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Jana Fett | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Daria Snigur | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Jana Fett | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daria Snigur | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Jana Fett | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Daria Snigur | 5-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-1 | Jana Fett | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Daria Snigur | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Jana Fett | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Daria Snigur | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-2 | Jana Fett | |
0-0 | ||
2-2 | Jana Fett | |
0-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
3-2 | Jana Fett | |
0-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Daria Snigur | 4-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Jana Fett | |
0-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Daria Snigur vs. Jana Fett - Wzajemne mecze
27.02.21 | Półfinał | Daria Snigur | Jana Fett | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Poitiers | halowa |
16.02.21 | 1. runda | Daria Snigur | Jana Fett | 6-72, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Altenkirchen | dywanowa |
26.09.19 | Ćwierćfinał | Jana Fett | Daria Snigur | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Roehampton | twarda |
Daria Snigur form & Jana Fett form
Daria Snigur - ostatnie mecze
W75 Ricany - halowa | ||||
17.03.24 Finał | vs. Tereza Valentova | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Antonia Ruzic | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Tikhonova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Polina Kudermetova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Hailey Baptiste | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 6-79 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Dominika Salkova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Alice Robbe | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
14.01.24 1. runda | vs. Alycia Parks | 6-2, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Klasyf. | vs. Maddison Inglis | 6-2, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Ann Li | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sinja Kraus | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Oceane Dodin | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Simona Waltert | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Ksenia Zaytseva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Anastasia Zakharova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Kateryna Volodko | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Hanne Vandewinkel | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
29.10.23 Finał | vs. Mona Barthel | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Półfinał | vs. Harriet Dart | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-79, 6-0, 2-1, Kajsa Rinaldo Persson - krecz | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Francisca Jorge | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Lea Boskovic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Tamara Korpatsch | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 2. runda | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-0, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Greetje Minnen | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
09.10.23 1. runda | vs. Jodie Anna Burrage | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Jana Fett - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Ella Seidel | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Celine Naef | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-2, 7-611 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Kristina Mladenovic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Sara Sarinova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Margaux Rouvroy | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Amandine Hesse | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
07.02.24 2. runda | vs. Katy Dunne | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Danielle Daley | 4-6, 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Aliona Falei | 1-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Dominika Salkova | 5-7, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
05.11.23 Finał | vs. Anna Kalinskaya | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Emma Navarro | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Taylor Townsend | Taylor Townsend - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Rebecca Marino | 5-7, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Arianne Hartono | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Toronto - halowa | ||||
29.10.23 Finał | vs. Marina Stakusic | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Półfinał | vs. Victoria Mboko | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Louisa Chirico | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Madison Sieg | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Ariana Arseneault | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
16.09.23 Klasyf. | vs. Grace Min | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ulrikke Eikeri | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
09.09.23 Półfinał | vs. Rebecca Sramkova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Zeynep Sonmez | 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |