MECZ
05.09.21 | 1. runda klasyf. | Daria Shalamanova | Gabriela Miteva | 6-3, 7-5 | W15 Varna | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Bułgaria
18.02.05, 19 lat
18.02.05, 19 lat
Daria Shalamanova vs. Gabriela Miteva - Wzajemne mecze
05.09.21 | 1. runda klasyf. | Daria Shalamanova | Gabriela Miteva | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | W15 Varna | ceglana |
Daria Shalamanova form & Gabriela Miteva form
Daria Shalamanova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.04.23 2. runda | vs. Ilay Yoruk | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.04.23 1. runda | vs. Sofia Subbotina | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.03.23 1. runda | vs. Eleni Kordolaimi | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.02.23 1. runda | vs. Eleni Christofi | 6-1, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
10.12.22 Półfinał | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.12.22 Ćwierćfinał | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.12.22 2. runda | vs. Paula Arias Manjon | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.12.22 1. runda | vs. Raquel Gonzalez Vilar | 7-65, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Magdalini Adaloglou | 1-6, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
15.11.22 Klasyf. | vs. Beatris Spasova | 6-1, 3-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Laura Fuchs | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Yoana Radulova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
14.10.22 Ćwierćfinał | vs. Zeynep Sonmez | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.10.22 2. runda | vs. Dea Herdzelas | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.10.22 1. runda | vs. Andreea Prisacariu | 7-5, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.10.22 Klasyf. | vs. Laura Hietaranta | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Ayla Aksu | 6-2, 3-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
17.09.22 Półfinał | vs. Patricia Maria Tig | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.09.22 Ćwierćfinał | vs. Lia Karatancheva | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.09.22 2. runda | vs. Elizara Yaneva | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.09.22 1. runda | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Brasov - ceglana | ||||
11.08.22 2. runda | vs. Georgia Andreea Craciun | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.08.22 1. runda | vs. Maria Aldea Wesselly | 6-4, 6-74, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
29.06.22 1. runda | vs. Daria Lodikova | 6-1, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.06.22 Klasyf. | vs. Lana Stanisic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.06.22 2. runda klasyf. | vs. Luciana Blatter | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Iva Divac | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Prokuplje - ceglana | ||||
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Bojana Klincov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Catez - ceglana | ||||
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Anamari Znuderl | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Gabriela Miteva - ostatnie mecze
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Kristina Samardzic (GER) | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Angelina Mihajlovic | 4-6, 6-1, 11-13 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Noa Major | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Prodanovic | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Anja Petkovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Alaminos - ceglana | ||||
01.05.23 Klasyf. | vs. Lidia Encheva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Eva Panova | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.04.23 1. runda klasyf. | vs. Cristina Rodriguez Duenas | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Astrid Cirotte | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Trinity Ly | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.02.23 2. runda klasyf. | vs. Elena Karner | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Liz Badde | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Ester Ivaldo | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
31.10.22 2. runda klasyf. | vs. Aaddi Gupta | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Alice Gillan | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Emily Webley-Smith | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Daria Tudor | 6-2, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Kirsty Robertson | 1-6, 6-4, 10-12 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.05.22 2. runda klasyf. | vs. Caroline Brack | 4-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Mara Ploumis | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.22 1. runda klasyf. | vs. Victoria Lazarova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
11.10.21 2. runda klasyf. | vs. Nikol Palecek | 1-6, 7-65, 8-10 | szczegóły meczu | |
10.10.21 1. runda klasyf. | vs. Ana Mukic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
04.10.21 2. runda klasyf. | vs. Darya Shvartsmann | 3-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
03.10.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Evstatieva | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
14.09.21 Klasyf. | vs. Stefana Lazar | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.09.21 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Beloslava Veleva | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |