MECZ
26.03.19 | 1. runda | Daria Lodikova | Nora Ayala Serra | 3-6, 6-2, 6-1 | W15 Tabarka | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Daria Lodikova | Nora Ayala Serra | |
1. podanie % | 60/72 (83%) | 37/72 (51%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 33/60 (55%) | 19/37 (51%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 4/12 (33%) | 10/35 (29%) |
Zdobyte break-ball | 7/12 (58%) | 5/11 (45%) |
Punkty zdobyte przez return | 43/72 (60%) | 35/72 (49%) |
Zdobyte punkty – razem | 80/144 (56%) | 64/144 (44%) |
Double foul | 3 | 7 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Daria Lodikova | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Nora Ayala Serra | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Daria Lodikova | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-3 | Nora Ayala Serra | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daria Lodikova | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-4 | Nora Ayala Serra | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Daria Lodikova | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-5 | Nora Ayala Serra | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Daria Lodikova | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Nora Ayala Serra | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Daria Lodikova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Nora Ayala Serra | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daria Lodikova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Nora Ayala Serra | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Daria Lodikova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Nora Ayala Serra | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daria Lodikova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Nora Ayala Serra | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daria Lodikova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Nora Ayala Serra | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Daria Lodikova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Nora Ayala Serra | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daria Lodikova | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-1 | Nora Ayala Serra | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Hiszpania
01.11.99, 24 lat
01.11.99, 24 lat
Daria Lodikova vs. Nora Ayala Serra - Wzajemne mecze
26.03.19 | 1. runda | Daria Lodikova | Nora Ayala Serra | 3-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Tabarka | ceglana |
Daria Lodikova form & Nora Ayala Serra form
Daria Lodikova - ostatnie mecze
W50 Sao - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Raveena Kingsley | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
11.03.24 1. runda | vs. Ava Markham | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Sara Daavettila | 2-6, 7-62, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Mexico - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Victoria Rodriguez | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 7-66, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Adriana Reami | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
25.01.24 3. runda | vs. Daniela Seguel | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 2. runda | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 7-5, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Maria Sara Popa | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.01.24 3. runda | vs. Alice Rame | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Lauren Proctor | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Vacaria - ceglana | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
06.12.23 2. runda | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Guadalajara - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 4-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
10.10.23 Klasyf. | vs. Anna Danilina | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sin Yu Che | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Mia Horvit | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
02.09.23 Półfinał | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Mananchaya Sawangkaew | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Anastasia Kovaleva | 4-3, Anastasia Kovaleva - krecz | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W40 Nanchang - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Zongyu Li | 6-3, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Ruien Zhang | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Anning - ceglana | ||||
12.08.23 Półfinał | vs. Xinyu Gao | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Lanlana Tararudee | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Wushuang Zheng | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |
Nora Ayala Serra - ostatnie mecze
W15 Valencia - ceglana | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Claudia Ferrer Perez | 6-2, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Fiona Codino | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Van Poppel | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sara Borkop | 4-6, 7-62, 10-3 | szczegóły meczu | |
15.10.23 2. runda klasyf. | vs. Ines Ibbou | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Zaragoza - ceglana | ||||
04.09.23 Klasyf. | vs. Jiho Shin | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ana Martinez Vaquero | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
01.12.21 1. runda | vs. Judith Hernandez Miranda | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.11.21 Klasyf. | vs. Judith Hernandez Miranda | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.11.21 2. runda klasyf. | vs. Olivia Thiemke | Olivia Thiemke - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.11.21 Klasyf. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 0-6, 7-63, 5-10 | szczegóły meczu | |
22.11.21 2. runda klasyf. | vs. Aurora Urso | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
06.09.21 Klasyf. | vs. Nina Ugrelidze | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
23.08.21 1. runda klasyf. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
18.08.21 1. runda | vs. Olga Saez Larra | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.08.21 Klasyf. | vs. Valentina Losciale | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Julita Saner | 7-64, 0-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Santa - twarda | ||||
24.05.21 2. runda klasyf. | vs. Elizabeth Jurna | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Paola Moreno Bautista | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Valeria Koussenkova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Las - ceglana | ||||
23.11.20 1. runda klasyf. | vs. Adithya Karunaratne | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
01.11.20 1. runda klasyf. | vs. Mihaela Djakovic | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Platja - ceglana | ||||
26.10.20 2. runda klasyf. | vs. Natalia Orlova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.20 1. runda klasyf. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 6-4, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15+H Amiens - ceglana | ||||
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Mylene Halemai | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Palmanova - ceglana | ||||
05.02.20 1. runda | vs. Annick Melgers | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.02.20 Klasyf. | vs. Blanca Cortijo Parreno | 7-62, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
03.02.20 2. runda klasyf. | vs. Milan Krish | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Melilla - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Vicky Van De Peer | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Emily Casteleyn | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |