MECZ
29.08.19 | 2. runda | Daria Kudashova | Katriin Saar | 6-3, 6-3 | W15 Batumi | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Daria Kudashova | Katriin Saar | |
1. podanie % | 26/53 (49%) | 34/61 (56%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 15/26 (58%) | 21/34 (62%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 17/27 (63%) | 8/27 (30%) |
Zdobyte break-ball | 5/9 (56%) | 2/6 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/61 (52%) | 21/53 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 64/114 (56%) | 50/114 (44%) |
Double foul | 1 | 8 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Katriin Saar | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Daria Kudashova | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Katriin Saar | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Daria Kudashova | 0-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-3 | Katriin Saar | |
0-0 | ||
Daria Kudashova | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Katriin Saar | |
0-0 | ||
Daria Kudashova | 4-3 | |
6-3 |
2 | ||
Daria Kudashova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Katriin Saar | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Daria Kudashova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Katriin Saar | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Daria Kudashova | 2-2 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Katriin Saar | |
0-0 | ||
Daria Kudashova | 4-2 | |
5-2 | Katriin Saar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Daria Kudashova | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Estonia
11.03.02, 22 lat
11667 $
11.03.02, 22 lat
11667 $
Daria Kudashova vs. Katriin Saar - Wzajemne mecze
29.08.19 | 2. runda | Daria Kudashova | Katriin Saar | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Batumi | twarda |
Daria Kudashova form & Katriin Saar form
Daria Kudashova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Indore - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Soha Sadiq | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Anastasiia Sergienko | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Nagpur - ceglana | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Yeon Woo Ku | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Rinon Okuwaki | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Ikumi Yamazaki | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Fanny Ostlund | 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | |
W35 Gurugram - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
08.01.24 Klasyf. | vs. Naho Sato | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Erika Sema | 4-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Peangtarn Plipuech | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Navi - twarda | ||||
29.12.23 Ćwierćfinał | vs. Diana Marcinkevica | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.12.23 2. runda | vs. Justina Mikulskyte | 6-2, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.12.23 1. runda | vs. Humera Baharmus | 6-4, 4-1, Humera Baharmus - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Solapur - twarda | ||||
22.12.23 Ćwierćfinał | vs. Saki Imamura | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.12.23 2. runda | vs. Rutuja Bhosale | 4-6, 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
20.12.23 1. runda | vs. Elena Jamshidi | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
12.12.23 Klasyf. | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-74, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Johanna Silva | 4-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Polina Iatcenko | 5-7, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
02.09.23 Półfinał | vs. Aliona Falei | 7-69, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-2, 6-73, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Sohyun Park | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Hong - twarda | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Rutuja Bhosale | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-2, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ji-Hee Choi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Pelham - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Gabriela Ce | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Katriin Saar - ostatnie mecze
W15 Manacor - twarda | ||||
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Alisha Reayer | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Tallinn - halowa | ||||
18.01.23 1. runda | vs. Camilla Rosatello | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Tallinn - halowa | ||||
11.01.23 1. runda | vs. Freya Christie | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Helsinki - halowa | ||||
14.11.22 Klasyf. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 4-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Heta Nuutinen | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Haabneeme - halowa | ||||
02.11.22 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Baza - twarda | ||||
04.10.22 1. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tallinn - halowa | ||||
24.09.22 1. runda klasyf. | vs. Anna-Lena Friedsam | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
16.09.22 Ćwierćfinał | vs. Polina Iatcenko | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.09.22 2. runda | vs. Sarah Adegoke | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.09.22 1. runda | vs. Dana Mousa | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Norrkoping - ceglana | ||||
25.08.22 2. runda | vs. Julita Saner | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.08.22 1. runda | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 2-6, 7-66, 7-62 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
10.08.22 1. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
04.08.22 2. runda | vs. Miriana Tona | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.08.22 1. runda | vs. Alexandra Anttila | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
11.07.22 Klasyf. | vs. Kristina Paskauskas | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Jessica Matthews | 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
02.06.22 2. runda | vs. Simona Ogescu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.06.22 1. runda | vs. Giuliana Bestetti | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Varberg - ceglana | ||||
11.05.22 1. runda | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.05.22 Klasyf. | vs. Agnes Mitteregger | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bastad - ceglana | ||||
03.05.22 Klasyf. | vs. Louise Wikander | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - ceglana | ||||
15.04.22 Rubber 1 | vs. Panna Udvardy | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Kira Pavlova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.02.22 1. runda | vs. Haruna Arakawa | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.02.22 Klasyf. | vs. Marie Mettraux | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.02.22 2. runda klasyf. | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.02.22 1. runda klasyf. | vs. Giulia Crescenzi | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Helsingborg - halowa | ||||
10.11.21 1. runda | vs. Elizaveta Shebekina | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu |