MECZ
07.07.20 | 1. runda | Danka Kovinic | Cemre Anil | 6-0, 6-3 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Danka Kovinic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
1-0 | Cemre Anil | |
0-0 | ||
Danka Kovinic | 2-0 | |
0-0, 30-0 | ||
3-0 | Cemre Anil | |
0-0, 30-0 | ||
Danka Kovinic | 4-0 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
5-0 | Cemre Anil | |
0-0, 0-15, 30-15 | ||
6-0 |
2 | ||
Danka Kovinic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Cemre Anil | |
0-0, 0-30, 40-0[BP] | ||
Danka Kovinic | 2-0 | |
0-0, 0-30, 30-30 | ||
2-1 | Cemre Anil | |
0-0, 15-0, 30-30 | ||
Danka Kovinic | 2-2 | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Danka Kovinic | 3-2 | |
0-0, 30-0, 30-30, 40-30 | ||
Danka Kovinic | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Cemre Anil | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-40 | ||
Danka Kovinic | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Danka Kovinic vs. Cemre Anil - Wzajemne mecze
07.07.20 | 1. runda | Danka Kovinic | Cemre Anil | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
Danka Kovinic form & Cemre Anil form
Danka Kovinic - ostatnie mecze
New York - twarda | ||||
28.08.23 1. runda | vs. Lauren Davis | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Stanford - twarda | ||||
15.08.23 2. runda | vs. Iryna Shymanovich | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda | vs. Elena Gabriela Ruse | 3-6, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Suzan Lamens | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Diane Parry | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.07.23 1. runda | vs. Jenny Duerst | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
19.07.23 2. runda | vs. Raluca Georgiana Serban | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.07.23 1. runda | vs. Julia Riera | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
30.05.23 1. runda | vs. Linda Noskova | 3-6, 1-2, - Danka Kovinic - krecz | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
12.05.23 2. runda | vs. Barbora Krejcikova | 2-6, 1-4, - Danka Kovinic - krecz | szczegóły meczu | |
10.05.23 1. runda | vs. Lucia Bronzetti | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
28.04.23 2. runda | vs. Barbora Krejcikova | 3-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.04.23 1. runda | vs. Sara Errani | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Oeiras - ceglana | ||||
23.04.23 Finał | vs. Rebeka Masarova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.04.23 Półfinał | vs. Sara Sorribes Tormo | 0-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.04.23 Ćwierćfinał | vs. Marie Bouzkova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.04.23 2. runda | vs. Eugenie Bouchard | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.04.23 1. runda | vs. Oceane Dodin | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80 Zaragoza - ceglana | ||||
13.04.23 2. runda | vs. Chloe Paquet | 6-3, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.04.23 1. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
21.03.23 1. runda | vs. Nao Hibino | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
09.03.23 1. runda | vs. Emma Raducanu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
27.02.23 1. runda | vs. Heather Watson | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
17.02.23 1. runda klasyf. | vs. Stefania Bojica | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Lyon - halowa | ||||
03.02.23 Ćwierćfinał | vs. Alycia Parks | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.02.23 2. runda | vs. Anna Bondar | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.01.23 1. runda | vs. Viktorija Golubic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
18.01.23 1. runda | vs. Lauren Davis | 6-1, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
07.01.23 Półfinał | vs. Cori Gauff | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.01.23 Ćwierćfinał | vs. Viktoria Hruncakova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Cemre Anil - ostatnie mecze
W15 Manacor - twarda | ||||
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Marina Gatell | 6-75, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - ceglana | ||||
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Maja Chwalinska | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.12.21 2. runda klasyf. | vs. Jenny Lim | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
11.10.21 2. runda klasyf. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
04.10.21 2. runda klasyf. | vs. Anna Brogan | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
14.09.21 1. runda | vs. Gabriela Duca | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Doga Turkmen | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Dimitra Tsatsa | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Timea Jaruskova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.04.21 1. runda | vs. Melodie Collard | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.03.21 2. runda klasyf. | vs. Jessie Aney | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 5-7, 12-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.03.21 1. runda | vs. Zeynep Sonmez | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.02.21 2. runda klasyf. | vs. Irina Khromacheva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.02.21 1. runda klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
31.01.21 2. runda | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.01.21 1. runda | vs. Olga Doroshina | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.01.21 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-74, 6-1, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.01.21 1. runda | vs. Lia Karatancheva | 0-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.01.21 Klasyf. | vs. Dilara Okur | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.01.21 2. runda klasyf. | vs. Maria Bianca Andrei | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.12.20 Klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.11.20 2. runda klasyf. | vs. Elizaveta Dementyeva | 4-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
29.11.20 1. runda klasyf. | vs. Eda Numanoglu | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
25.10.20 1. runda klasyf. | vs. Suzan Lamens | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
17.09.20 1. runda | vs. Doroteja Joksovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.09.20 1. runda | vs. Ani Vangelova | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.09.20 1. runda | vs. Anita Wagner | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.09.20 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu |