MECZ
30.06.20 | 1. runda | Danka Kovinic | Bojana Marinkovic | 6-1, 6-1 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Danka Kovinic | 0-0 | |
0-0, 30-0 | ||
1-0 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 0-15, 15-40, 30-40 | ||
Danka Kovinic | 1-1 | |
0-0, 0-15, 30-15 | ||
2-1 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-40, A-40[BP] | ||
Danka Kovinic | 3-1 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
Danka Kovinic | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-40 | ||
Danka Kovinic | 0-1 | |
0-0, 0-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Bojana Marinkovic | |
0-0 | ||
Danka Kovinic | 2-1 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
3-1 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Danka Kovinic | 4-1 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Bojana Marinkovic | |
0-0 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Danka Kovinic vs. Bojana Marinkovic - Wzajemne mecze
30.06.20 | 1. runda | Danka Kovinic | Bojana Marinkovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
Danka Kovinic form & Bojana Marinkovic form
Danka Kovinic - ostatnie mecze
New York - twarda | ||||
28.08.23 1. runda | vs. Lauren Davis | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Stanford - twarda | ||||
15.08.23 2. runda | vs. Iryna Shymanovich | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda | vs. Elena Gabriela Ruse | 3-6, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Suzan Lamens | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Diane Parry | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.07.23 1. runda | vs. Jenny Duerst | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
19.07.23 2. runda | vs. Raluca Georgiana Serban | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.07.23 1. runda | vs. Julia Riera | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
30.05.23 1. runda | vs. Linda Noskova | 3-6, 1-2, - Danka Kovinic - krecz | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
12.05.23 2. runda | vs. Barbora Krejcikova | 2-6, 1-4, - Danka Kovinic - krecz | szczegóły meczu | |
10.05.23 1. runda | vs. Lucia Bronzetti | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
28.04.23 2. runda | vs. Barbora Krejcikova | 3-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.04.23 1. runda | vs. Sara Errani | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Oeiras - ceglana | ||||
23.04.23 Finał | vs. Rebeka Masarova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.04.23 Półfinał | vs. Sara Sorribes Tormo | 0-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.04.23 Ćwierćfinał | vs. Marie Bouzkova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.04.23 2. runda | vs. Eugenie Bouchard | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.04.23 1. runda | vs. Oceane Dodin | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80 Zaragoza - ceglana | ||||
13.04.23 2. runda | vs. Chloe Paquet | 6-3, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.04.23 1. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
21.03.23 1. runda | vs. Nao Hibino | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
09.03.23 1. runda | vs. Emma Raducanu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
27.02.23 1. runda | vs. Heather Watson | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
17.02.23 1. runda klasyf. | vs. Stefania Bojica | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Lyon - halowa | ||||
03.02.23 Ćwierćfinał | vs. Alycia Parks | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.02.23 2. runda | vs. Anna Bondar | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.01.23 1. runda | vs. Viktorija Golubic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
18.01.23 1. runda | vs. Lauren Davis | 6-1, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
07.01.23 Półfinał | vs. Cori Gauff | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.01.23 Ćwierćfinał | vs. Viktoria Hruncakova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Bojana Marinkovic - ostatnie mecze
W75 Croissy - halowa | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Le - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Laia Petretic | 6-1, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 0-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Pauline Payet | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Ela Nala Milic | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Gozde Turhan | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 1. runda | vs. Shiho Akita | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Edda Mamedova | 5-7, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Zeynep Ilker | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Summer Yardley | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
29.11.23 2. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Sara Mikaca | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Anastasia Zakharova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Basak Akbas | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Jana Bojovic | 2-4, - Bojana Marinkovic - krecz | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Eleejah Inisan | 7-5, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Fatma Idrizovic | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 3-6, 6-4, 6-76 | szczegóły meczu | |
W25 Bistrita - ceglana | ||||
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Alexia Lavinia Puiac | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Julia Stamatova | 2-6, 0-1, - Bojana Marinkovic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
02.08.23 2. runda | vs. Lian Tran | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Darja Suvirdjonkova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Cantanhede - dywanowa | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Tamira Paszek | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Maria Garcia | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Jurna | 3-6, 6-1, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
17.06.23 2. runda | vs. Katerina Stewart | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |