MECZ
27.07.21 | Klasyf. | Daniela Vismane | Mika Dagan Fruchtman | 6-1, 6-2 | W60 Grodzisk | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Daniela Vismane | Mika Dagan Fruchtman | |
1. podanie % | 32/42 (76%) | 28/44 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/32 (59%) | 10/28 (36%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/10 (60%) | 4/16 (25%) |
Zdobyte break-ball | 7/11 (64%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/44 (68%) | 17/42 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 55/86 (64%) | 31/86 (36%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Mika Dagan Fruchtman | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Daniela Vismane | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Mika Dagan Fruchtman | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daniela Vismane | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Mika Dagan Fruchtman | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daniela Vismane | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Mika Dagan Fruchtman | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Daniela Vismane | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
1-0 | Mika Dagan Fruchtman | |
0-0, 30-0, 40-30[BP] | ||
2-0 | Mika Dagan Fruchtman | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-A | ||
2-1 | Mika Dagan Fruchtman | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Daniela Vismane | 3-2 | |
0-0, 40-30 | ||
Daniela Vismane | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Mika Dagan Fruchtman | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Daniela Vismane vs. Mika Dagan Fruchtman - Wzajemne mecze
27.07.21 | Klasyf. | Daniela Vismane | Mika Dagan Fruchtman | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | W60 Grodzisk | ceglana |
Daniela Vismane form & Mika Dagan Fruchtman form
Daniela Vismane - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda | vs. Lea Boskovic | 7-63, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Iva Primorac | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Ana Giraldi Requena | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Maria Toma | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.03.24 Finał | vs. Amarissa Kiara Toth | 0-1, Amarissa Kiara Toth - krecz | szczegóły meczu | |
02.03.24 Półfinał | vs. Alice Rame | 2-6, 6-4, Alice Rame - krecz | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Carmen Andreea Herea | 5-7, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
24.02.24 Półfinał | vs. Angela Fita Boluda | 7-610, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Nina Vargova | 3-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Tena Lukas | 6-3, 6-75, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Lidia Encheva | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Cristina Dinu | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Tianmi Mi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Shiho Akita | 4-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Oceane Dodin | 7-5, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Diane Parry | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Diane Parry | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Sina Herrmann | 4-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Ipek Oz | 2-1, Ipek Oz - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
30.09.23 Półfinał | vs. Antonia Ruzic | 1-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Marie Benoit | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |
Mika Dagan Fruchtman - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Kiara Cvetkovic | 6-78, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Michaela Laki | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Natsuho Arakawa | 6-2, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.06.23 1. runda | vs. Julaluck Sae-Eung | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
08.06.23 1. runda | vs. Yanni Liu | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
01.06.23 2. runda | vs. Jia-Jing Lu | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.05.23 1. runda | vs. Chompoothip Jandakate | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.05.23 Klasyf. | vs. Nikita Liebkind | 3-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Natcharee Teerachodjiranon | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
21.03.23 1. runda | vs. Simona Ogescu | 2-6, 0-3, - Mika Dagan Fruchtman - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
21.02.23 Klasyf. | vs. Pauline Courcoux | 6-2, 6-75, 7-10 | szczegóły meczu | |
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Sarah Tatu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Julia Camblor | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
16.02.23 2. runda | vs. Nahia Berecoechea | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.02.23 1. runda | vs. Darya Velikova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Meitar - twarda | ||||
15.11.22 1. runda | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kiryat - twarda | ||||
08.11.22 1. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.11.22 Klasyf. | vs. Sofiia Nagornaia | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Tamar Yaffe | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Jerusalem - twarda | ||||
02.11.22 1. runda | vs. Daria Kudashova | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
02.10.22 Finał | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.10.22 Półfinał | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-0, 7-63 | szczegóły meczu | |
30.09.22 Ćwierćfinał | vs. Maria Rivera Corado | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.09.22 2. runda | vs. Sara Seivane Torres | 7-63, 6-76, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.09.22 1. runda | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
23.09.22 2. runda | vs. Salma Ewing | 3-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.09.22 1. runda | vs. Erika Sandor-Zur | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
15.09.22 2. runda | vs. Verginie Tchakarova | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.22 1. runda | vs. Eleonore Tchakarova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
22.08.22 Klasyf. | vs. Marine Szostak | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |