MECZ
31.03.23 | Ćwierćfinał | Daniela Vismane | Joanne Zuger | 6-3, 6-73, 6-4 | W25 Sopo | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Daniela Vismane | Joanne Zuger | |
1. podanie % | 66/102 (65%) | 77/112 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 35/66 (53%) | 43/77 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 18/36 (50%) | 13/35 (37%) |
Zdobyte break-ball | 9/25 (36%) | 6/11 (55%) |
Punkty zdobyte przez return | 56/112 (50%) | 49/102 (48%) |
Zdobyte punkty – razem | 109/214 (51%) | 105/214 (49%) |
Double foul | 4 | 12 |
Asy | 0 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Daniela Vismane | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Joanne Zuger | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Daniela Vismane | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Joanne Zuger | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Daniela Vismane | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Joanne Zuger | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daniela Vismane | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-2 | Joanne Zuger | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Daniela Vismane | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Joanne Zuger | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Daniela Vismane | 0-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Joanne Zuger | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daniela Vismane | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Joanne Zuger | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Daniela Vismane | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Joanne Zuger | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Daniela Vismane | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Joanne Zuger | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daniela Vismane | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Joanne Zuger | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Daniela Vismane | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-6 | Joanne Zuger | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 1-5, 2-5, 2-6, 3-6 | ||
6-73 |
3 | ||
0-0 | Joanne Zuger | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
0-1 | Joanne Zuger | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Daniela Vismane | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-2 | Joanne Zuger | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daniela Vismane | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Joanne Zuger | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daniela Vismane | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Joanne Zuger | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Daniela Vismane | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Joanne Zuger | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Daniela Vismane vs. Joanne Zuger - Wzajemne mecze
31.03.23 | Ćwierćfinał | Daniela Vismane | Joanne Zuger | 6-3, 6-73, 6-4 | szczegóły meczu | W25 Sopo | ceglana |
Daniela Vismane form & Joanne Zuger form
Daniela Vismane - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
28.03.24 Ćwierćfinał | vs. Hanne Vandewinkel | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 2. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda | vs. Lea Boskovic | 7-63, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Iva Primorac | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Ana Giraldi Requena | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Maria Toma | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.03.24 Finał | vs. Amarissa Kiara Toth | 0-1, Amarissa Kiara Toth - krecz | szczegóły meczu | |
02.03.24 Półfinał | vs. Alice Rame | 2-6, 6-4, Alice Rame - krecz | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Carmen Andreea Herea | 5-7, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
24.02.24 Półfinał | vs. Angela Fita Boluda | 7-610, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Nina Vargova | 3-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Tena Lukas | 6-3, 6-75, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Lidia Encheva | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Cristina Dinu | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
15.02.24 1. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Tianmi Mi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Shiho Akita | 4-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Oceane Dodin | 7-5, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Diane Parry | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Diane Parry | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Sina Herrmann | 4-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Ipek Oz | 2-1, Ipek Oz - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
30.09.23 Półfinał | vs. Antonia Ruzic | 1-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu |
Joanne Zuger - ostatnie mecze
Paris - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
02.04.23 Klasyf. | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.04.23 1. runda klasyf. | vs. Mariapaz Ospina | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Sopo - ceglana | ||||
31.03.23 Ćwierćfinał | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-63, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.03.23 2. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.03.23 1. runda | vs. Jazmin Ortenzi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Mosquera - ceglana | ||||
23.03.23 2. runda | vs. Martina Colmegna | 3-6, 0-1, - Joanne Zuger - krecz | szczegóły meczu | |
22.03.23 1. runda | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Anapoima - ceglana | ||||
18.03.23 Półfinał | vs. Arantxa Rus | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.03.23 Ćwierćfinał | vs. Eva Vedder | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.03.23 2. runda | vs. Francesca Jones | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.03.23 1. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - ceglana | ||||
10.03.23 Ćwierćfinał | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.03.23 2. runda | vs. Maria Mateas | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.03.23 1. runda | vs. Sophie Chang | 1-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60+H Irapuato - twarda | ||||
15.02.23 1. runda | vs. Kimberly Birrell | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
30.01.23 1. runda | vs. Xinyu Wang | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.01.23 Klasyf. | vs. Peangtarn Plipuech | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.01.23 1. runda klasyf. | vs. Ivanna Yastremska | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Pune - twarda | ||||
24.01.23 1. runda | vs. Ksenia Zaytseva | 6-78, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Bhopal - twarda | ||||
22.01.23 Finał | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.01.23 Półfinał | vs. Valeria Savinykh | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.01.23 Ćwierćfinał | vs. Ksenia Zaytseva | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.01.23 2. runda | vs. Ankita Raina | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.01.23 1. runda | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.23 1. runda klasyf. | vs. Diana Shnaider | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
11.12.22 1. runda | vs. Jana Fett | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
05.12.22 1. runda | vs. Anna Blinkova | 4-6, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
29.11.22 1. runda | vs. Alina Charaeva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
25.10.22 1. runda | vs. Sara Errani | 0-4, - Joanne Zuger - krecz | szczegóły meczu |