MECZ
07.10.19 | 1. runda klasyf. | Daniela Vismane | Gabriela Horackova | 6-3, 6-0 | Roja De | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Daniela Vismane vs. Gabriela Horackova - Wzajemne mecze
07.10.19 | 1. runda klasyf. | Daniela Vismane | Gabriela Horackova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | Roja De | ceglana |
Daniela Vismane form & Gabriela Horackova form
Daniela Vismane - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
28.03.24 Ćwierćfinał | vs. Hanne Vandewinkel | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 2. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda | vs. Lea Boskovic | 7-63, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Iva Primorac | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Ana Giraldi Requena | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Maria Toma | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.03.24 Finał | vs. Amarissa Kiara Toth | 0-1, Amarissa Kiara Toth - krecz | szczegóły meczu | |
02.03.24 Półfinał | vs. Alice Rame | 2-6, 6-4, Alice Rame - krecz | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Carmen Andreea Herea | 5-7, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
24.02.24 Półfinał | vs. Angela Fita Boluda | 7-610, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Nina Vargova | 3-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Tena Lukas | 6-3, 6-75, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Lidia Encheva | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Cristina Dinu | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Tianmi Mi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Shiho Akita | 4-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Oceane Dodin | 7-5, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Diane Parry | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Diane Parry | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Sina Herrmann | 4-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Ipek Oz | 2-1, Ipek Oz - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
30.09.23 Półfinał | vs. Antonia Ruzic | 1-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu |
Gabriela Horackova - ostatnie mecze
W25 Frydek - ceglana | ||||
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Trieste - ceglana | ||||
31.08.20 1. runda | vs. Alexandra Vecic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
31.07.20 1. runda | vs. Karolina Kubanova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.07.20 1. runda | vs. Tereza Smitkova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.07.20 1. runda | vs. Barbora Krejcikova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.07.20 1. runda | vs. Aneta Laboutkova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.07.20 1. runda | vs. Linda Fruhvirtova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.06.20 1. runda | vs. Denisa Hindova | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
03.03.20 1. runda | vs. Rebeka Masarova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
25.02.20 1. runda | vs. Angela Fita Boluda | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
05.12.19 2. runda | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 4-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.12.19 1. runda | vs. Vitalia Stamat | 6-79, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
30.11.19 Półfinał | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-6, 6-4, 6-71 | szczegóły meczu | |
29.11.19 Ćwierćfinał | vs. Viktoriia Kalinina | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.11.19 2. runda | vs. Angelika Shapovalova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.11.19 1. runda | vs. Vitalia Stamat | 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Federica Prati | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Vitalia Stamat | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Emma Sanchez | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.10.19 2. runda klasyf. | vs. Cristina Bucsa | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Roja De - ceglana | ||||
07.10.19 1. runda klasyf. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Brno - ceglana | ||||
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Zoe Kruger | 5-7, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.09.19 1. runda | vs. Romy Koelzer | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Arad - ceglana | ||||
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Andreea Velcea | 1-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
06.09.19 Ćwierćfinał | vs. Marina Melnikova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.19 2. runda | vs. Katarzyna Piter | 6-3, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.09.19 1. runda | vs. Andrea Nova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.09.19 Klasyf. | vs. Darya Astakhova | 4-6, 7-5, 10-4 | szczegóły meczu |