MECZ
26.02.19 | 1. runda | Daniela Vismane | Barbara Gatica | 6-0, 6-1 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Daniela Vismane | Barbara Gatica | |
1. podanie % | 24/39 (62%) | 42/47 (89%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/24 (75%) | 14/42 (33%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/15 (47%) | 1/5 (20%) |
Zdobyte break-ball | 7/11 (64%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/47 (68%) | 14/39 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 57/86 (66%) | 29/86 (34%) |
Double foul | 2 | 1 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Barbara Gatica | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daniela Vismane | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Barbara Gatica | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Daniela Vismane | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Barbara Gatica | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Daniela Vismane | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Barbara Gatica | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daniela Vismane | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Barbara Gatica | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daniela Vismane | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Barbara Gatica | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daniela Vismane | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-1 | Barbara Gatica | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Daniela Vismane vs. Barbara Gatica - Wzajemne mecze
26.06.19 | 1. runda | Daniela Vismane | Barbara Gatica | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Perigueux | ceglana |
26.02.19 | 1. runda | Daniela Vismane | Barbara Gatica | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Daniela Vismane form & Barbara Gatica form
Daniela Vismane - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
28.03.24 Ćwierćfinał | vs. Hanne Vandewinkel | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 2. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda | vs. Lea Boskovic | 7-63, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Iva Primorac | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Ana Giraldi Requena | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Maria Toma | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.03.24 Finał | vs. Amarissa Kiara Toth | 0-1, Amarissa Kiara Toth - krecz | szczegóły meczu | |
02.03.24 Półfinał | vs. Alice Rame | 2-6, 6-4, Alice Rame - krecz | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Carmen Andreea Herea | 5-7, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
24.02.24 Półfinał | vs. Angela Fita Boluda | 7-610, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Nina Vargova | 3-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Tena Lukas | 6-3, 6-75, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Lidia Encheva | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Cristina Dinu | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Tianmi Mi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Shiho Akita | 4-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Oceane Dodin | 7-5, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Diane Parry | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Diane Parry | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Sina Herrmann | 4-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Ipek Oz | 2-1, Ipek Oz - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
30.09.23 Półfinał | vs. Antonia Ruzic | 1-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu |
Barbara Gatica - ostatnie mecze
W60 Grado - ceglana | ||||
26.05.22 2. runda | vs. Sara Errani | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.05.22 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
22.05.22 Finał | vs. Tena Lukas | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.05.22 Półfinał | vs. Darya Astakhova | 6-3, 3-2, Darya Astakhova - krecz | szczegóły meczu | |
20.05.22 Ćwierćfinał | vs. Irina Khromacheva | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.05.22 2. runda | vs. Angelica Raggi | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.05.22 1. runda | vs. Camilla Rosatello | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100+H La - ceglana | ||||
09.05.22 Klasyf. | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 6-2, 5-10 | szczegóły meczu | |
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-2, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
06.05.22 Ćwierćfinał | vs. Maja Chwalinska | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.05.22 2. runda | vs. Dominika Salkova | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.05.22 1. runda | vs. Anastasia Detiuc | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - twarda | ||||
16.04.22 Rubber 1 | vs. Laura Pigossi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.04.22 Rubber 1 | vs. Valeska San Martin Ramirez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.04.22 | vs. Leyla Fiorella Britez Risso | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.04.22 Rubber 1 | vs. Marcela Zacarias | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
03.04.22 Klasyf. | vs. Tatjana Maria | 6-2, 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
02.04.22 1. runda klasyf. | vs. Seone Mendez | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Medellin - ceglana | ||||
26.03.22 Półfinał | vs. Suzan Lamens | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.03.22 Ćwierćfinał | vs. Hanna Chang | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.03.22 3. runda | vs. Reka-Luca Jani | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.03.22 2. runda | vs. Sinja Kraus | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Anapoima - ceglana | ||||
17.03.22 3. runda | vs. Reka-Luca Jani | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.03.22 2. runda | vs. Andrea Gamiz | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Salinas - twarda | ||||
13.03.22 Finał | vs. Suzan Lamens | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
12.03.22 Półfinał | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.22 Ćwierćfinał | vs. Sofia Costoulas | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.03.22 3. runda | vs. Cadence Brace | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.03.22 2. runda | vs. Amy Zhu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Guayaquil - twarda | ||||
03.03.22 3. runda | vs. Hanna Chang | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu |