MECZ
23.09.19 | 1. runda klasyf. | Daniela Seguel | Lucia Llinares Domingo | 6-4, 6-1 | W60+H Valencia | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Daniela Seguel | Lucia Llinares Domingo | |
1. podanie % | 35/55 (64%) | 37/80 (46%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/35 (63%) | 20/37 (54%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/20 (35%) | 13/43 (30%) |
Zdobyte break-ball | 7/15 (47%) | 3/10 (30%) |
Punkty zdobyte przez return | 47/80 (59%) | 26/55 (47%) |
Zdobyte punkty – razem | 76/135 (56%) | 59/135 (44%) |
Double foul | 4 | 8 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Lucia Llinares Domingo | |
0-0, 0-15, 40-15[BP] | ||
Daniela Seguel | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Lucia Llinares Domingo | |
0-0, 15-0 | ||
Daniela Seguel | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Lucia Llinares Domingo | |
Daniela Seguel | 4-1 | |
0-0, 15-30 | ||
4-2 | Lucia Llinares Domingo | |
0-0 | ||
Daniela Seguel | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-3 | Lucia Llinares Domingo | |
0-0, 15-0, 30-40 | ||
Daniela Seguel | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Lucia Llinares Domingo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
2-0 | Lucia Llinares Domingo | |
0-0 | ||
Daniela Seguel | 3-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
4-0 | Lucia Llinares Domingo | |
0-0 | ||
Daniela Seguel | 4-1 | |
5-1 | Lucia Llinares Domingo | |
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Daniela Seguel vs. Lucia Llinares Domingo - Wzajemne mecze
23.09.19 | 1. runda klasyf. | Daniela Seguel | Lucia Llinares Domingo | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | W60+H Valencia | ceglana |
Daniela Seguel form & Lucia Llinares Domingo form
Daniela Seguel - ostatnie mecze
W35 Santo - twarda | ||||
11.03.24 1. runda | vs. Maria Herazo Gonzalez | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
06.03.24 2. runda | vs. Carlota Martinez Cirez | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda | vs. Gabriella Price | 6-1, 5-7, 7-65 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Solana Sierra | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 3. runda | vs. Daria Lodikova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.01.24 2. runda | vs. Melany Solange Krywoj | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda | vs. Berta Bonardi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Ylena In-Albon | 6-3, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 3. runda | vs. Miriana Tona | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Victoria Bosio | 3-6, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Australia - twarda | ||||
02.01.24 | vs. Maria Sakkari | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 | vs. Leylah Annie Fernandez | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Nadia Podoroska | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Ipek Oz | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Dimitra Pavlou | 4-4, - Daniela Seguel - krecz | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Tamara Zidansek | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Natalia Siedliska | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Lexie Stevens | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Chiara Girelli | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - twarda | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Isabella Kruger | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - twarda | ||||
17.07.23 Klasyf. | vs. Darya Shauha | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Jurna | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Rebecca Sramkova | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Sara Cakarevic | 6-74, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Schena Benamar | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Valencia - ceglana | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Mayar Sherif | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.06.23 Klasyf. | vs. Ann Li | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
08.06.23 1. runda | vs. Zongyu Li | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Lucia Llinares Domingo - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Nahia Berecoechea | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Min Liu | 6-1, 6-73, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Anastasia Iamachkine | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Anna Orlando Pellicero | 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Nikola Daubnerova | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Yana Tsion | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Saoirse Breen | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Manuela De Lorenzo | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Arianna Zucchini | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Ruien Zhang | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Melilla - ceglana | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Jeanne Meme | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Oana Georgeta Simion | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Maria Toma | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Paula Arias Manjon | 1-6, 3-2, Paula Arias Manjon - krecz | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Daniela Vismane | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Nicole Fossa Huergo | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
09.11.23 Ćwierćfinał | vs. Nadiya Kolb | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 2. runda | vs. Mina Hodzic | 4-6, 7-64, 7-65 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-4, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
23.10.23 1. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Antonia Ruzic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Anastasia Grechkina | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 2. runda klasyf. | vs. Julia Camblor | 1-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 2. runda klasyf. | vs. Victoria Lazarova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Ranah Akua Stoiber | 3-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.09.23 2. runda | vs. Anjali Rathi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Emma Slavikova | 7-5, 7-61 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Teja Tirunelveli | 7-67, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |