MECZ
24.11.19 | 1. runda klasyf. | Dana Shakirova | Zoi Meers | 6-2, 6-0 | W15 Antalya | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Belgia
19.11.01, 22 lat
19.11.01, 22 lat
Dana Shakirova vs. Zoi Meers - Wzajemne mecze
24.11.19 | 1. runda klasyf. | Dana Shakirova | Zoi Meers | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Antalya | twarda |
Dana Shakirova form & Zoi Meers form
Dana Shakirova - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Yujin Kim | 4-6, 0-3, - Dana Shakirova - krecz | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Salma Drugdova | 7-66, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.11.23 Klasyf. | vs. Tian Xin Chang | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.11.23 1. runda klasyf. | vs. Diana Yakovleva | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.11.22 2. runda | vs. Sabina Dadaciu | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.11.22 1. runda | vs. Yana Mogilnitskaya | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.11.22 1. runda | vs. Emma Lene | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.11.22 1. runda | vs. Zoziya Kardava | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Almaty - ceglana | ||||
02.09.22 Ćwierćfinał | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-79, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.09.22 2. runda | vs. Vaidehi Chaudhari | 1-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.08.22 1. runda | vs. Daria Krasnova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Nur - twarda | ||||
20.07.22 1. runda | vs. Momoko Kobori | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.07.22 Klasyf. | vs. Akgul Amanmuradova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.07.22 1. runda klasyf. | vs. Ayla Aksu | 6-1, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Nur - twarda | ||||
12.07.22 Klasyf. | vs. Anna Ukolova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.07.22 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Kovaleva | 2-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Tbilisi - twarda | ||||
08.06.22 2. runda | vs. Sohyun Park | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.06.22 1. runda | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.06.22 Klasyf. | vs. Daria Khomutsianskaya | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tbilisi - twarda | ||||
30.05.22 Klasyf. | vs. Anastasia Kovaleva | 0-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Anna Bochoradze | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Tbilisi - twarda | ||||
24.05.22 1. runda | vs. Lidiia Rasskovskaia | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.05.22 Klasyf. | vs. Barbare Eristavi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
27.04.22 1. runda | vs. Darya Shauha | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.04.22 Klasyf. | vs. Victoria Matasova | Victoria Matasova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
20.04.22 1. runda | vs. Arina Solomatina | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.04.22 Klasyf. | vs. Hanna Vinahradava | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
20.01.22 2. runda | vs. Alena Bairasheuskaya | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.01.22 1. runda | vs. Daria Kruzhkova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.12.21 2. runda | vs. Ganna Poznikhirenko | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Zoi Meers - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.03.20 2. runda klasyf. | vs. Nikita Liebkind | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - twarda | ||||
03.03.20 1. runda | vs. Izabela Gabriela Novac | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.03.20 2. runda klasyf. | vs. Lina Boylan | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.03.20 Klasyf. | vs. Elisa Andrea Camerano | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Linda Sevcikova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Dana Shakirova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Guatemala - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Sabastiani Leon | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Austin - twarda | ||||
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Madison Appel | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
16.09.19 Klasyf. | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Olympe Lancelot | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.09.19 Klasyf. | vs. Kimberly Mpukusa | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
02.09.19 1. runda klasyf. | vs. Elizaveta Kuznetsova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Salma Djoubri | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Knokke - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Silvia Ambrosio | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kaltenkirchen - ceglana | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Alina Silich | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Iva Zelic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Katarina Kuzmova | 7-66, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
01.12.18 1. runda klasyf. | vs. Niditra Rajmohan | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
24.11.18 1. runda klasyf. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
05.11.18 Klasyf. | vs. Joanne Zuger | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.11.18 2. runda klasyf. | vs. Marina Timofeeva | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
17.10.18 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
02.10.18 1. runda | vs. Alexandra Viktorovitch | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
26.09.18 1. runda | vs. Sinja Kraus | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
19.09.18 1. runda | vs. Maria Victoria Negoita | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Badenweiler - ceglana | ||||
02.09.18 2. runda klasyf. | vs. Darya Lebesheva | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Haren - ceglana | ||||
26.08.18 2. runda klasyf. | vs. Sara Guglielminotti | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
Wanfercee Baulet - ceglana | ||||
21.08.18 1. runda | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Dijon - twarda | ||||
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Namie Francois | 6-0, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Knokke - ceglana | ||||
07.07.18 2. runda klasyf. | vs. Mariana Ossa | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |