MECZ
14.12.21 | Klasyf. | Dana Shakirova | Iulia Andreea Ionescu | 6-3, 3-6, 10-5 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
06.07.05, 18 lat
06.07.05, 18 lat
Dana Shakirova vs. Iulia Andreea Ionescu - Wzajemne mecze
14.12.21 | Klasyf. | Dana Shakirova | Iulia Andreea Ionescu | 6-3, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Dana Shakirova form & Iulia Andreea Ionescu form
Dana Shakirova - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Yujin Kim | 4-6, 0-3, - Dana Shakirova - krecz | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Salma Drugdova | 7-66, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.11.23 Klasyf. | vs. Tian Xin Chang | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.11.23 1. runda klasyf. | vs. Diana Yakovleva | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.11.22 2. runda | vs. Sabina Dadaciu | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.11.22 1. runda | vs. Yana Mogilnitskaya | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.11.22 1. runda | vs. Emma Lene | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.11.22 1. runda | vs. Zoziya Kardava | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Almaty - ceglana | ||||
02.09.22 Ćwierćfinał | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-79, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.09.22 2. runda | vs. Vaidehi Chaudhari | 1-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.08.22 1. runda | vs. Daria Krasnova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Nur - twarda | ||||
20.07.22 1. runda | vs. Momoko Kobori | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.07.22 Klasyf. | vs. Akgul Amanmuradova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.07.22 1. runda klasyf. | vs. Ayla Aksu | 6-1, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Nur - twarda | ||||
12.07.22 Klasyf. | vs. Anna Ukolova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.07.22 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Kovaleva | 2-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Tbilisi - twarda | ||||
08.06.22 2. runda | vs. Sohyun Park | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.06.22 1. runda | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.06.22 Klasyf. | vs. Daria Khomutsianskaya | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tbilisi - twarda | ||||
30.05.22 Klasyf. | vs. Anastasia Kovaleva | 0-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Anna Bochoradze | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Tbilisi - twarda | ||||
24.05.22 1. runda | vs. Lidiia Rasskovskaia | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.05.22 Klasyf. | vs. Barbare Eristavi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
27.04.22 1. runda | vs. Darya Shauha | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.04.22 Klasyf. | vs. Victoria Matasova | Victoria Matasova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
20.04.22 1. runda | vs. Arina Solomatina | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.04.22 Klasyf. | vs. Hanna Vinahradava | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
20.01.22 2. runda | vs. Alena Bairasheuskaya | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.01.22 1. runda | vs. Daria Kruzhkova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.12.21 2. runda | vs. Ganna Poznikhirenko | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Iulia Andreea Ionescu - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 1-6, 7-64, 10-5 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Giulia Tedesco | 6-3, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Carolina Troiano | 3-6, 6-4, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Marie Weckerle | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Aaddi Gupta | 6-4, 1-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Phillippa Preugschat | 4-6, 6-1, 1-10 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Emma Slavikova | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Boyoung Jeong | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Adelina Lachinova | 6-1, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Friederike Nolte | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Lisa Zaar | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Ella Sahnis | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Kartseva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Deniz Dilek | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 1-6, 7-5, 7-10 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Monika Wojcik | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Ani Vangelova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Adela Polakovicova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
17.10.23 Klasyf. | vs. Anastasiya Poplavska | 7-63, 2-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Marta Peric | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
02.10.23 Klasyf. | vs. Emma Slavikova | 6-2, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mariam Karadzhaeva | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
19.09.23 Klasyf. | vs. Lara Salden | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Irina Anghel | 5-7, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu |