MECZ
05.04.21 | 1. runda klasyf. | Dana Baidaulet | Milana Maslenkova | 6-4, 6-4 | W15 Shymkent | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Dana Baidaulet | Milana Maslenkova | |
1. podanie % | 37/67 (55%) | 40/66 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/37 (54%) | 17/40 (43%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 17/30 (57%) | 14/26 (54%) |
Zdobyte break-ball | 6/14 (43%) | 4/10 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 35/66 (53%) | 30/67 (45%) |
Zdobyte punkty – razem | 72/133 (54%) | 61/133 (46%) |
Double foul | 5 | 7 |
Asy | 0 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
Kazachstan
27.07.05, 18 lat
27.07.05, 18 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Uzbekistan
13.08.01, 22 lat
10206 $
13.08.01, 22 lat
10206 $
Dana Baidaulet vs. Milana Maslenkova - Wzajemne mecze
05.04.21 | 1. runda klasyf. | Dana Baidaulet | Milana Maslenkova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Shymkent | ceglana |
Dana Baidaulet form & Milana Maslenkova form
Dana Baidaulet - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.03.24 Klasyf. | vs. Katarina Pavlechova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Gozde Turhan | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Zoziya Kardava | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Karina Jumazhanova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alina Granwehr | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Martinez Vaquero | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Margarita Skryabina | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Noka Juric | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Mariya Poduraeva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Alisa Kummel | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Astana - twarda | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Erika Sema | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Patricia Grigoras | 6-4, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Markov | 3-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Maddalena Giordano | 7-5, 5-7, 0-10 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Tayla Wilmot | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.05.23 2. runda klasyf. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasiia Sergienko | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.04.23 Klasyf. | vs. Vlada Zvereva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Denisa Elena Plesa | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Astana - halowa | ||||
06.03.23 1. runda klasyf. | vs. Sofya Lansere | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Astana - halowa | ||||
27.02.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Gasanova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Almaty - ceglana | ||||
01.09.22 2. runda | vs. Ekaterina Maklakova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.08.22 1. runda | vs. Rutuja Bhosale | 6-1, 1-6, 4-2, Rutuja Bhosale - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Nur - twarda | ||||
18.07.22 1. runda klasyf. | vs. Ji-Hee Choi | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nur - twarda | ||||
11.07.22 1. runda klasyf. | vs. Hong Yi Cody Wong | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Karaganda - halowa | ||||
27.10.21 1. runda | vs. Tamara Curovic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.10.21 Klasyf. | vs. Polina Pavlova | 6-1, 5-7, 10-4 | szczegóły meczu | |
25.10.21 1. runda klasyf. | vs. Maria Mikhailova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Milana Maslenkova - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
26.03.24 Klasyf. | vs. Maelle Leclercq | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Haina Franco | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 0-2, - Milana Maslenkova - krecz | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Anna Ozerova | 6-4, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sofya Gapankova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Anastasiya Krymkova | 6-0, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Aisulu Zholbolat | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Yuka Hosoki | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Olga Golas | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Salma Ewing | 2-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Noemie Dadoun | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Sandra Samir | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Laura Cilekova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Patcharin Cheapchadej | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 4-6, 6-1, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Danielle Daley | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Arina Solomatina | 6-3, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Alina Khvatova | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
17.08.23 1. runda | vs. Victoria Mikhaylova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Defne Cirpanli | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Arina Arifullina | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Saumya Vig | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.07.23 Klasyf. | vs. Leticia Matuszewski | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.07.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Schubries | 1-6, 6-0, 10-4 | szczegóły meczu | |
W25 Aschaffenburg - ceglana | ||||
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Yuki Naito | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Aurora Zantedeschi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
26.06.23 Klasyf. | vs. Britt Du Pree | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriella Mujan | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Vierumaki - twarda | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Natalia Orlova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu |