MECZ
16.10.19 | 1. runda | Dalma Galfi | Susanne Celik | 6-2, 6-1 | W60 Szekesfehervar | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Dalma Galfi | Susanne Celik | |
1. podanie % | 19/37 (51%) | 41/59 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 14/19 (74%) | 16/41 (39%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/18 (44%) | 6/18 (33%) |
Zdobyte break-ball | 7/11 (64%) | 2/3 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 37/59 (63%) | 15/37 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/96 (61%) | 37/96 (39%) |
Double foul | 3 | 1 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Susanne Celik | |
0-0, 30-0 | ||
Dalma Galfi | 1-0 | |
0-0, 40-30 | ||
2-0 | Susanne Celik | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
4-1 | Susanne Celik | |
0-0, 0-30 | ||
Dalma Galfi | 4-2 | |
0-0, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Susanne Celik | |
0-0, 30-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Susanne Celik | |
Dalma Galfi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Dalma Galfi | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Susanne Celik | |
Dalma Galfi | 3-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Susanne Celik | |
0-0 | ||
Dalma Galfi | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, A-40 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Dalma Galfi vs. Susanne Celik - Wzajemne mecze
16.10.19 | 1. runda | Dalma Galfi | Susanne Celik | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | W60 Szekesfehervar | ceglana |
Dalma Galfi form & Susanne Celik form
Dalma Galfi - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Simona Waltert | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - twarda | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Olivia Gadecki | 1-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Arina Rodionova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
25.02.24 Klasyf. | vs. Mai Hontama | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Moyuka Uchijima | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Kimberly Birrell | 6-2, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Diana Shnaider | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 2. runda | vs. Xiyu Wang | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda | vs. Ajla Tomljanovic | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.01.24 Klasyf. | vs. Himeno Sakatsume | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nigina Abduraimova | 7-5, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 2. runda klasyf. | vs. Priscilla Hon | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sofya Lansere | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Su Jeong Jang | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Kyoka Okamura | 5-7, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
12.11.23 | vs. Yanina Wickmayer | 2-6, 7-64, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Greetje Minnen | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
02.11.23 Ćwierćfinał | vs. Sofya Lansere | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 2. runda | vs. Nikola Bartunkova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Radka Zelnickova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
28.10.23 Półfinał | vs. Sara Errani | 4-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Arantxa Rus | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Susan Bandecchi | 6-2, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Paula Arias Manjon | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Katie Swan | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Alize Cornet | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Kaia Kanepi | 6-77, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
20.09.23 2. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Clara Burel | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Susanne Celik - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
12.03.20 2. runda | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
11.03.20 1. runda | vs. Victoria Mikhaylova | 2-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.03.20 Finał | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.03.20 Półfinał | vs. Jenny Duerst | 6-3, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.03.20 Ćwierćfinał | vs. Nastja Kolar | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.03.20 2. runda | vs. Karolayne Da Rosa | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.03.20 1. runda | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Szekesfehervar - ceglana | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Szekesfehervar - ceglana | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Dalma Galfi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
09.10.19 2. runda | vs. Yuki Naito | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.10.19 1. runda | vs. Federica Arcidiacono | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
14.09.19 1. runda klasyf. | vs. Danielle Lao | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Hiroshima - twarda | ||||
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. Su Jeong Jang | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kyoto - halowa | ||||
05.09.19 2. runda | vs. Nudnida Luangnam | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.09.19 1. runda | vs. Yexin Ma | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Veronica Cepede Royg | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W25 Nanao - dywanowa | ||||
27.08.19 1. runda | vs. Michika Ozeki | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Les - twarda | ||||
26.07.19 Ćwierćfinał | vs. Joanne Zuger | 2-6, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.07.19 2. runda | vs. Francesca Bullani | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.07.19 1. runda | vs. Eva Marie Voracek | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - twarda | ||||
21.07.19 Finał | vs. Mathilde Armitano | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.07.19 Półfinał | vs. Alice Robbe | 6-4, Alice Robbe - krecz | szczegóły meczu | |
19.07.19 Ćwierćfinał | vs. Diana Martynov | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
18.07.19 2. runda | vs. Irys Ekani | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.07.19 1. runda | vs. Emmanuelle Girard | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
09.07.19 1. runda | vs. Fiona Ferro | 0-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Daegu - twarda | ||||
04.06.19 1. runda | vs. Su Jeong Jang | 2-6, 0-3, - Susanne Celik - krecz | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
21.05.19 1. runda klasyf. | vs. Kaja Juvan | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
29.05.19 1. runda | vs. Maia Lumsden | 6-2, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
07.05.19 1. runda | vs. Gabriela Duca | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu |