MECZ
28.03.23 | 1. runda | Dalma Galfi | Fernanda Contreras Gomez | 6-2, 6-2 | San Luis | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Dalma Galfi | Fernanda Contreras Gomez | |
1. podanie % | 33/55 (60%) | 27/44 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/33 (67%) | 15/27 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/22 (59%) | 6/17 (35%) |
Zdobyte break-ball | 5/7 (71%) | 1/5 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 23/44 (52%) | 20/55 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 58/99 (59%) | 41/99 (41%) |
Double foul | 2 | 4 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Dalma Galfi vs. Fernanda Contreras Gomez - Wzajemne mecze
28.03.23 | 1. runda | Dalma Galfi | Fernanda Contreras Gomez | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | San Luis | ceglana |
Dalma Galfi form & Fernanda Contreras Gomez form
Dalma Galfi - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Simona Waltert | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - twarda | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Olivia Gadecki | 1-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Arina Rodionova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
25.02.24 Klasyf. | vs. Mai Hontama | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Moyuka Uchijima | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Kimberly Birrell | 6-2, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Diana Shnaider | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 2. runda | vs. Xiyu Wang | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda | vs. Ajla Tomljanovic | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.01.24 Klasyf. | vs. Himeno Sakatsume | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nigina Abduraimova | 7-5, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 2. runda klasyf. | vs. Priscilla Hon | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sofya Lansere | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Su Jeong Jang | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Kyoka Okamura | 5-7, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
12.11.23 | vs. Yanina Wickmayer | 2-6, 7-64, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Greetje Minnen | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
02.11.23 Ćwierćfinał | vs. Sofya Lansere | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 2. runda | vs. Nikola Bartunkova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Radka Zelnickova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
28.10.23 Półfinał | vs. Sara Errani | 4-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Arantxa Rus | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Susan Bandecchi | 6-2, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Paula Arias Manjon | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Katie Swan | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Alize Cornet | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Kaia Kanepi | 6-77, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
20.09.23 2. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Clara Burel | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Fernanda Contreras Gomez - ostatnie mecze
Austin - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Taylor Townsend | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
19.02.24 1. runda | vs. Renata Zarazua | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
15.02.24 Ćwierćfinał | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 7-64, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 2. runda | vs. Francesca Curmi | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Rebecca Marino | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Rome - halowa | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Vivian Wolff | 1-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Katie Swan | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
03.01.24 1. runda | vs. Berfu Cengiz | 7-63, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 Veracruz - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Veronica Miroshnichenko | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Guadalajara - ceglana | ||||
23.11.23 Ćwierćfinał | vs. Valeriya Strakhova | 3-6, 6-2, 6-75 | szczegóły meczu | |
22.11.23 2. runda | vs. Ania Hertel | 6-4, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Sapir Cohen | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Austin - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Nikol Rivkin | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
12.11.23 | vs. Sinja Kraus | 0-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Tamira Paszek | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Tampico - twarda | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Elizabeth Mandlik | - Fernanda Contreras Gomez - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
27.10.23 2. runda | vs. Emiliana Arango | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Florence - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Chloe Beck | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - halowa | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Chloe Beck | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Kyoto - halowa | ||||
23.09.23 Półfinał | vs. Hiroko Kuwata | 4-6, 6-3, 2-5, - Fernanda Contreras Gomez - krecz | szczegóły meczu | |
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Sara Saito | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Dasha Ivanova | 6-3, 0-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Honoka Kobayashi | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Osaka - twarda | ||||
09.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Eala | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Tokyo - twarda | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Xiyu Wang | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Ayano Shimizu | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |