MECZ
27.09.22 | 1. runda | Dalma Galfi | Erika Andreeva | 6-1, 6-2 | Parma | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Dalma Galfi | Erika Andreeva | |
1. podanie % | 34/49 (69%) | 36/46 (78%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/34 (68%) | 18/36 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/15 (67%) | 4/10 (40%) |
Zdobyte break-ball | 5/7 (71%) | 0/4 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/46 (52%) | 16/49 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 57/95 (60%) | 38/95 (40%) |
Double foul | 0 | 0 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Erika Andreeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dalma Galfi | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Erika Andreeva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Dalma Galfi | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Erika Andreeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dalma Galfi | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Erika Andreeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Dalma Galfi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Erika Andreeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Dalma Galfi | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Erika Andreeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dalma Galfi | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Erika Andreeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Dalma Galfi | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Erika Andreeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Dalma Galfi vs. Erika Andreeva - Wzajemne mecze
27.09.22 | 1. runda | Dalma Galfi | Erika Andreeva | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Parma | ceglana |
Dalma Galfi form & Erika Andreeva form
Dalma Galfi - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Simona Waltert | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - twarda | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Olivia Gadecki | 1-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Arina Rodionova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
25.02.24 Klasyf. | vs. Mai Hontama | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Moyuka Uchijima | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Kimberly Birrell | 6-2, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Diana Shnaider | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 2. runda | vs. Xiyu Wang | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda | vs. Ajla Tomljanovic | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.01.24 Klasyf. | vs. Himeno Sakatsume | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nigina Abduraimova | 7-5, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 2. runda klasyf. | vs. Priscilla Hon | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sofya Lansere | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Su Jeong Jang | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Kyoka Okamura | 5-7, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
12.11.23 | vs. Yanina Wickmayer | 2-6, 7-64, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Greetje Minnen | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
02.11.23 Ćwierćfinał | vs. Sofya Lansere | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 2. runda | vs. Nikola Bartunkova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Radka Zelnickova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
28.10.23 Półfinał | vs. Sara Errani | 4-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Arantxa Rus | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Susan Bandecchi | 6-2, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Paula Arias Manjon | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Katie Swan | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Alize Cornet | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Kaia Kanepi | 6-77, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
20.09.23 2. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Clara Burel | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Erika Andreeva - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 0-5, - Erika Andreeva - krecz | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-4, 6-74, 6-2 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Elina Avanesyan | 0-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - twarda | ||||
14.03.24 Ćwierćfinał | vs. Yafan Wang | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 2. runda | vs. Nao Hibino | 2-6, 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Clara Tauson | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Nadiya Kichenok | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Yuliia Starodubtseva | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
07.03.24 1. runda | vs. Danielle Rose Collins | 6-73, 6-76 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Kayla Day | 6-1, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Emiliana Arango | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Xiyu Wang | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
13.02.24 2. runda | vs. Ekaterina Alexandrova | 0-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda | vs. Diana Shnaider | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Klasyf. | vs. Zhuoxuan Bai | 6-4, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.02.24 1. runda klasyf. | vs. Diane Parry | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
07.02.24 2. runda | vs. Ana Bogdan | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Anca Alexia Todoni | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Irina Khromacheva | 5-7, 6-1, 1-0, Irina Khromacheva - krecz | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Nuria Brancaccio | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Dayana Yastremska | 6-74, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Tamara Korpatsch | 6-75, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Arabella Koller | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Polina Kudermetova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Kaylah Mcphee | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Oceane Dodin | 6-75, 7-66, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Rebecca Marino | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
16.12.23 Półfinał | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Mccartney Kessler | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu |