MECZ
27.06.21 | 1. runda klasyf. | Dalila Spiteri | Juliette Mazzoni | 6-1, 6-1 | W60 Montpellier | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Dalila Spiteri | Juliette Mazzoni | |
1. podanie % | 28/38 (74%) | 20/38 (53%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/28 (82%) | 10/20 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/10 (60%) | 4/18 (22%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/38 (63%) | 9/38 (24%) |
Zdobyte punkty – razem | 53/76 (70%) | 23/76 (30%) |
Double foul | 2 | 4 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Juliette Mazzoni | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Dalila Spiteri | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Juliette Mazzoni | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dalila Spiteri | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Juliette Mazzoni | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dalila Spiteri | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Juliette Mazzoni | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Dalila Spiteri | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Juliette Mazzoni | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dalila Spiteri | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Juliette Mazzoni | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dalila Spiteri | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Juliette Mazzoni | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Dalila Spiteri | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Francja
07.06.00, 23 lat
07.06.00, 23 lat
Dalila Spiteri vs. Juliette Mazzoni - Wzajemne mecze
27.06.21 | 1. runda klasyf. | Dalila Spiteri | Juliette Mazzoni | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | W60 Montpellier | ceglana |
Dalila Spiteri form & Juliette Mazzoni form
Dalila Spiteri - ostatnie mecze
W35 Hammamet - ceglana | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Marie Benoit | 5-7, 0-2, - Dalila Spiteri - krecz | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Emma Lene | 6-73, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Katharina Hobgarski | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Evialina Laskevich | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Nuria Brancaccio | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Nina Vargova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 7-62, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Nana Kawagishi | 6-77, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Dilana Rsovac | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Lisa Pigato | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
05.11.23 Finał | vs. Lisa Pigato | 6-1, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Emilie Lindh Gallagher | 7-67, 6-71, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Georgia Andreea Craciun | 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Tamira Paszek | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Ireni Lucia | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Nuria Brancaccio | 5-7, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Eleonora Alvisi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Fanny Stollar | 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
18.09.23 1. runda | vs. Aliona Bolsova | 1-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
17.09.23 Klasyf. | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Darya Astakhova | 0-6, 7-63, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Francisca Jorge | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Verbier - ceglana | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Sandy Marti | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Deborah Chiesa | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Bistrita - ceglana | ||||
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Ann Akasha Ceuca | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Tina Nadine Smith | 3-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |
Juliette Mazzoni - ostatnie mecze
W15 Montreal - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Iulia Bucea | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Brossard - halowa | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Ana Grubor | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Esch/Alzette - halowa | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Karina Hofbauer | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Lavinia Tanasie | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Eleni Christofi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Lilian Poling | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Victoria Osuigwe | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nasbypark - halowa | ||||
30.10.23 1. runda klasyf. | vs. Isabella Svahn | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ksenia Zaytseva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Saint - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Arina Arifullina | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Enola Chiesa | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Lilly Elida Haseth | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - ceglana | ||||
20.06.23 1. runda | vs. Ximena Senties | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Sumter - twarda | ||||
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Eva Siska | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Montemor - twarda | ||||
29.05.23 Klasyf. | vs. Olivia Gram | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Teresa Franco Dias | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
16.05.23 1. runda | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Oleksandra Korashvili | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.05.23 Klasyf. | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W100 Oeiras - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Francesca Curmi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
12.03.23 2. runda klasyf. | vs. Elise Renard | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Arcadia - twarda | ||||
01.03.23 Klasyf. | vs. Annette Robertson | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.02.23 1. runda klasyf. | vs. Ines James | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - halowa | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Cristina Rodriguez Duenas | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Santo - twarda | ||||
30.11.22 1. runda | vs. Victoria Hu | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Santo - twarda | ||||
21.11.22 Klasyf. | vs. Ludmila Kareisova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Funchal - twarda | ||||
15.11.22 1. runda | vs. Francisca Jorge | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.11.22 Klasyf. | vs. Karolina Krajmer | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
W60 Monastir - twarda | ||||
10.10.22 1. runda klasyf. | vs. Madlena Orlova | 6-1, 1-6, 9-11 | szczegóły meczu |