MECZ
29.10.20 | 1. runda | Dalila Spiteri | Gabriela Duca | 6-2, 6-2 | W15 Heraklion | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Dalila Spiteri | Gabriela Duca | |
1. podanie % | 27/45 (60%) | 35/48 (73%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/27 (78%) | 18/35 (51%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/18 (72%) | 7/13 (54%) |
Zdobyte break-ball | 4/6 (67%) | 0/2 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 23/48 (48%) | 11/45 (24%) |
Zdobyte punkty – razem | 57/93 (61%) | 36/93 (39%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy | 1 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Dalila Spiteri | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Gabriela Duca | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Dalila Spiteri | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Gabriela Duca | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Dalila Spiteri | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Gabriela Duca | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Dalila Spiteri | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Gabriela Duca | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Dalila Spiteri | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Gabriela Duca | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Dalila Spiteri | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Gabriela Duca | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Dalila Spiteri | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Gabriela Duca | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dalila Spiteri | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Gabriela Duca | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Dalila Spiteri vs. Gabriela Duca - Wzajemne mecze
29.10.20 | 1. runda | Dalila Spiteri | Gabriela Duca | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Heraklion | ceglana |
Dalila Spiteri form & Gabriela Duca form
Dalila Spiteri - ostatnie mecze
W35 Hammamet - ceglana | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Marie Benoit | 5-7, 0-2, - Dalila Spiteri - krecz | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Emma Lene | 6-73, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Katharina Hobgarski | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Evialina Laskevich | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Nuria Brancaccio | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Nina Vargova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 7-62, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Nana Kawagishi | 6-77, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Dilana Rsovac | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Lisa Pigato | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
05.11.23 Finał | vs. Lisa Pigato | 6-1, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Emilie Lindh Gallagher | 7-67, 6-71, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Georgia Andreea Craciun | 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Tamira Paszek | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Ireni Lucia | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Nuria Brancaccio | 5-7, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Eleonora Alvisi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Fanny Stollar | 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
18.09.23 1. runda | vs. Aliona Bolsova | 1-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
17.09.23 Klasyf. | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Darya Astakhova | 0-6, 7-63, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Francisca Jorge | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Verbier - ceglana | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Sandy Marti | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Deborah Chiesa | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Bistrita - ceglana | ||||
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Ann Akasha Ceuca | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Tina Nadine Smith | 3-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |
Gabriela Duca - ostatnie mecze
W15 Brasov - ceglana | ||||
31.08.22 1. runda | vs. Mara Gae | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
24.08.22 1. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
16.08.22 1. runda | vs. Arianna Zucchini | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.03.22 Klasyf. | vs. Sara Daavettila | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.03.22 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Melnikova | 4-1, Aleksandra Melnikova - krecz | szczegóły meczu | |
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Mei Hasegawa | 6-4, 6-76, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.03.22 2. runda klasyf. | vs. Daria Shalamanova | 6-71, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Zoziya Kardava | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
09.03.22 1. runda | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.03.22 Klasyf. | vs. Alian Zack | 6-4, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
07.03.22 2. runda klasyf. | vs. Sonja Krtenova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Carly Kunkler | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
02.03.22 1. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.03.22 Klasyf. | vs. Ya Hsin Lee | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.02.22 2. runda klasyf. | vs. Anali Kocevar | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
17.11.21 1. runda | vs. Priska Madelyn Nugroho | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.11.21 1. runda | vs. Anastasia Sukhotina | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
09.11.21 Klasyf. | vs. Lena Greiner | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.11.21 2. runda klasyf. | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.11.21 2. runda | vs. Ho Ching Wu | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.11.21 1. runda | vs. Viera Deeperm | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.10.21 1. runda | vs. Hong Yi Cody Wong | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.10.21 2. runda | vs. Zongyu Li | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.10.21 1. runda | vs. Diana Maria Mihail | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.10.21 1. runda | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.10.21 Klasyf. | vs. Rebeka Stolmar | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.10.21 2. runda klasyf. | vs. Tamara Kostic | 1-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.10.21 2. runda | vs. Silvia Ambrosio | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.10.21 1. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
16.09.21 2. runda | vs. Nastja Kolar | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu |