MECZ
25.05.22 | 1. runda | Dalila Jakupovic | En Shuo Liang | 6-3, 6-0 | W60 Grado | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Dalila Jakupovic | En Shuo Liang | |
1. podanie % | 25/37 (68%) | 32/58 (55%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/25 (80%) | 18/32 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/12 (50%) | 7/26 (27%) |
Zdobyte break-ball | 6/10 (60%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/58 (57%) | 11/37 (30%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/95 (62%) | 36/95 (38%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | En Shuo Liang | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Dalila Jakupovic | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | En Shuo Liang | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dalila Jakupovic | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | En Shuo Liang | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Dalila Jakupovic | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | En Shuo Liang | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dalila Jakupovic | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | En Shuo Liang | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Dalila Jakupovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | En Shuo Liang | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Dalila Jakupovic | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | En Shuo Liang | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dalila Jakupovic | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | En Shuo Liang | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Dalila Jakupovic vs. En Shuo Liang - Wzajemne mecze
18.01.23 | 1. runda | Dalila Jakupovic | En Shuo Liang | 5-7, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | W40 Bhopal | twarda |
25.05.22 | 1. runda | Dalila Jakupovic | En Shuo Liang | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | W60 Grado | ceglana |
Dalila Jakupovic form & En Shuo Liang form
Dalila Jakupovic - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
25.03.24 1. runda | vs. Laura Pigossi | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Indore - twarda | ||||
17.03.24 Finał | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Mananchaya Sawangkaew | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Thasaporn Naklo | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Mei Yamaguchi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Nagpur - ceglana | ||||
10.03.24 Finał | vs. Yeon Woo Ku | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.03.24 Półfinał | vs. Dayeon Back | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Miriana Tona | 5-7, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Akiko Omae | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Sejal Gopal Bhutada | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Gurugram - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 6-2, 6-70 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Sahaja Yamalapalli | 7-5, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Vaishnavi Adkar | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Clara Vlasselaer | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Nakhon - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Xinxin Yao | 5-7, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Salakthip Ounmuang | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
04.02.24 Finał | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.02.24 Półfinał | vs. Carole Monnet | 7-65, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Saki Imamura | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Mei Yamaguchi | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Viktoria Morvayova | 7-5, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
27.01.24 Półfinał | vs. Tina Nadine Smith | 7-65, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Anca Alexia Todoni | 6-0, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Himeno Sakatsume | 6-4, Himeno Sakatsume - krecz | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Naiktha Bains | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Moyuka Uchijima | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Sayaka Ishii | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Kyoka Okamura | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu |
En Shuo Liang - ostatnie mecze
W75 Maribor - halowa | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 5-7, 2-4, - En Shuo Liang - krecz | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Aneta Kladivova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Eudice Wong Chong | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Antonia Ruzic | 5-7, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Elena Pridankina | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Himeno Sakatsume | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Katarina Zavatska | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Weronika Falkowska | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lina Glushko | 7-5, 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Moyuka Uchijima | 7-5, 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Amandine Hesse | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
03.01.24 1. runda | vs. Sayaka Ishii | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Yokohama - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Natsumi Kawaguchi | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
21.11.23 Klasyf. | vs. Momoko Kobori | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda klasyf. | vs. Rinon Okuwaki | 5-7, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
18.11.23 Półfinał | vs. Yue Yuan | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Mananchaya Sawangkaew | 7-5, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Valeria Savinykh | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Kimberly Birrell | 6-3, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.11.23 1. runda klasyf. | vs. Michaela Bayerlova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Naho Sato | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Sofya Lansere | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Moyuka Uchijima | 2-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
09.10.23 1. runda | vs. Yanina Wickmayer | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 Klasyf. | vs. Mei Yamaguchi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Luksika Kumkhum | 6-2, 3-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
16.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Eala | 7-5, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu |