MECZ
15.01.18 | 1. runda klasyf. | Dagmar Dudlakova | Andrijana Stoilkovic | 7-64, 7-64 | Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Czechy
22.10.90, 33 lat
22.10.90, 33 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Serbia
13.05.00, 23 lat
13.05.00, 23 lat
Dagmar Dudlakova vs. Andrijana Stoilkovic - Wzajemne mecze
15.01.18 | 1. runda klasyf. | Dagmar Dudlakova | Andrijana Stoilkovic | 7-64, 7-64 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Dagmar Dudlakova form & Andrijana Stoilkovic form
Dagmar Dudlakova - ostatnie mecze
W15 Tabarka - ceglana | ||||
13.03.19 1. runda | vs. Martina Spigarelli | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.03.19 Klasyf. | vs. Eline Audenaert | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Gaia Squarcialupi | 6-2, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
06.03.19 1. runda | vs. Corinna Dentoni | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Stuttgart - halowa | ||||
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Evita Ramirez | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.01.19 2. runda | vs. Anastasiya Komardina | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.01.19 1. runda | vs. Warona Mdlulwa | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - dywanowa | ||||
05.12.18 1. runda | vs. Karolina Berankova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Milovice - halowa | ||||
26.11.18 1. runda klasyf. | vs. Denisa Pospisilova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Brno - ceglana | ||||
25.09.18 1. runda | vs. Daria Kuczer | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Ricany - ceglana | ||||
29.08.18 1. runda | vs. Oona Orpana | 1-6, 0-1, - Dagmar Dudlakova - krecz | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
22.08.18 2. runda | vs. Magdalena Pantuckova | 3-6, 6-79 | szczegóły meczu | |
21.08.18 1. runda | vs. Petra Januskova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Warsaw - ceglana | ||||
07.08.18 1. runda | vs. Irina Fetecau | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.08.18 2. runda klasyf. | vs. Katerina Filip | 6-3, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.08.18 Klasyf. | vs. Adrianna Sosnowska | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Kasarzheuskaya | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Olomouc - ceglana | ||||
15.07.18 2. runda klasyf. | vs. Victoria Muntean | 5-7, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Nicole Gadient | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - ceglana | ||||
26.06.18 1. runda | vs. Petra Krejsova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
12.06.18 1. runda | vs. Diana Sumova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Stare Splavy - ceglana | ||||
04.06.18 2. runda klasyf. | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.06.18 1. runda klasyf. | vs. Tereza Vajsejtlova | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
03.05.18 2. runda | vs. Vitalia Stamat | 6-4, 4-6, 6-5, Vitalia Stamat - krecz | szczegóły meczu | |
03.05.18 Ćwierćfinał | vs. Victoria Muntean | - | szczegóły meczu | |
02.05.18 1. runda | vs. Noelia Zeballos | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
22.04.18 2. runda klasyf. | vs. Manon Leonard | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
16.04.18 1. runda klasyf. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
08.04.18 1. runda klasyf. | vs. Olga Parres Azcoitia | 0-6, - Dagmar Dudlakova - krecz | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
09.03.18 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Detiuc | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Andrijana Stoilkovic - ostatnie mecze
W15 Cairo - ceglana | ||||
26.07.21 1. runda klasyf. | vs. Salma Raslan | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.07.21 2. runda klasyf. | vs. Hla El-Sakka | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
21.07.21 1. runda | vs. Merna Refaat | 6-75, 6-73 | szczegóły meczu | |
20.07.21 Klasyf. | vs. Dareen Elleithy | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.07.21 2. runda klasyf. | vs. Hla El-Sakka | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Dalia Sherif | 3-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Melisa Senli | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Dareen Elleithy | 0-2, - Andrijana Stoilkovic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
27.11.19 1. runda | vs. Angelika Shapovalova | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Rita Atik | 6-4, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
01.12.18 1. runda klasyf. | vs. Adrienn Horvath | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
25.11.18 2. runda klasyf. | vs. Taisya Pachkaleva | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.11.18 1. runda klasyf. | vs. Katarina Jelusic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
25.09.18 1. runda | vs. Bojana Klincov | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.09.18 Klasyf. | vs. Eva Garkusha | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Nevena Sokovic | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
20.08.18 Klasyf. | vs. Nika Zupancic | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Jana Bojovic | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Katarina Dukic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
11.07.18 1. runda | vs. Barbara Bonic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.07.18 Klasyf. | vs. Maria Victoria Negoita | 3-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Sara Gvozdenovic | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.07.18 2. runda klasyf. | vs. Darija Mladenovic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
01.07.18 2. runda klasyf. | vs. Kristina Novak | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.06.18 1. runda klasyf. | vs. Katarina Kostic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
12.06.18 1. runda | vs. Paula Baranano | 1-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
04.06.18 2. runda klasyf. | vs. Stella Kovacicova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.06.18 1. runda klasyf. | vs. Mila Mejic | 6-0, 4-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
30.05.18 1. runda | vs. Despina Papamichail | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.05.18 Klasyf. | vs. Paula Mihaela Onita | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |