INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Nikita Uberoi vs. Cristina Ene - Wzajemne mecze
12.02.19 | 1. runda | Cristina Ene | Nikita Uberoi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Nikita Uberoi form & Cristina Ene form
Nikita Uberoi - ostatnie mecze
W25 Santa - ceglana | ||||
10.04.23 1. runda klasyf. | vs. Arianna Zucchini | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
05.04.23 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Savanna Ly | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Jasna Kaltak | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Martyna Zaremba | 3-6, 6-3, 14-16 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Olga Golas | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Fleur Maris | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.03.23 2. runda klasyf. | vs. Beverley Nyangon | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Yokohama - twarda | ||||
03.03.20 1. runda klasyf. | vs. Ayaka Okuno | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.02.20 2. runda klasyf. | vs. Sai Chamarthi | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.02.20 2. runda klasyf. | vs. Kamila Kerimbayeva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Yasmeen Ghaoui | 4-6, 7-64, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.01.20 2. runda klasyf. | vs. Laure Line Glaude | 6-74, 6-3, 10-12 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.01.20 1. runda | vs. Emily Welker | 1-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hong - twarda | ||||
06.01.20 1. runda klasyf. | vs. Sohyun Park | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nonthaburi - twarda | ||||
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Ya Hsin Lee | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Filimonikhina | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Nonthaburi - twarda | ||||
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Yi Tsen Cho | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hua - twarda | ||||
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Aunchisa Chanta | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nanning - twarda | ||||
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Mei Xu Wu | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Jiangxue Han | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.10.19 Klasyf. | vs. Chhinda Som | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.10.19 Klasyf. | vs. Jessica Fowler | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.10.19 1. runda klasyf. | vs. Nalu Himeno | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Anning - ceglana | ||||
24.09.19 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Anning - ceglana | ||||
17.09.19 1. runda | vs. Sakura Hondo | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Anning - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Eunhye Lee | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Huangshan - twarda | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Wanning Zhu | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Cristina Ene - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.11.19 1. runda | vs. Gebriela Mihaylova | 6-3, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
10.09.19 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Johana Markova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Warsaw - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Sara Cakarevic | 7-61, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Grodzisk - ceglana | ||||
30.07.19 1. runda | vs. Ulrikke Eikeri | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bytom - ceglana | ||||
25.07.19 2. runda | vs. Maja Chwalinska | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.07.19 1. runda | vs. Ania Hertel | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Baja - ceglana | ||||
18.07.19 2. runda | vs. Reka-Luca Jani | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.07.19 1. runda | vs. Melanie Klaffner | 6-3, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
02.07.19 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
28.06.19 Ćwierćfinał | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.06.19 2. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
26.06.19 1. runda | vs. Olga Saez Larra | 7-63, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prerov - ceglana | ||||
13.06.19 2. runda | vs. Anhelina Kalinina | 0-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.06.19 1. runda | vs. Anna Morgina | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.06.19 Klasyf. | vs. Martina Pradova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Rebeca Pereira | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.05.19 Ćwierćfinał | vs. Ines Ibbou | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.05.19 2. runda | vs. Jenny Duerst | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.05.19 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
24.04.19 1. runda | vs. Kimberley Zimmermann | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
16.04.19 Klasyf. | vs. Susan Bandecchi | 6-1, 5-7, 4-10 | szczegóły meczu | |
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Naoko Eto | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 1-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.03.19 Ćwierćfinał | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.03.19 2. runda | vs. Yuki Naito | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.03.19 1. runda | vs. Bojana Klincov | 1-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.03.19 2. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.19 1. runda | vs. Yukina Saigo | 5-7, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |