MECZ
05.07.21 | 1. runda klasyf. | Cristina Dinu | Elisa Andrea Camerano | 6-0, 6-3 | W25 Torino | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Cristina Dinu | Elisa Andrea Camerano | |
1. podanie % | 26/36 (72%) | 32/52 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/26 (81%) | 12/32 (38%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/10 (60%) | 9/20 (45%) |
Zdobyte break-ball | 6/11 (55%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/52 (60%) | 9/36 (25%) |
Zdobyte punkty – razem | 58/88 (66%) | 30/88 (34%) |
Double foul | 2 | 2 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Elisa Andrea Camerano | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Cristina Dinu | 1-0 | |
0-0, 40-15 | ||
Cristina Dinu | 2-0 | |
3-0 | Elisa Andrea Camerano | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
4-0 | Elisa Andrea Camerano | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Cristina Dinu | 5-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Elisa Andrea Camerano | |
0-0, 15-15 | ||
Cristina Dinu | 2-0 | |
0-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], A-40 | ||
Cristina Dinu | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Elisa Andrea Camerano | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Cristina Dinu | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Elisa Andrea Camerano | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Cristina Dinu | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Elisa Andrea Camerano | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
11.02.02, 22 lat
11.02.02, 22 lat
Cristina Dinu vs. Elisa Andrea Camerano - Wzajemne mecze
05.07.21 | 1. runda klasyf. | Cristina Dinu | Elisa Andrea Camerano | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Torino | ceglana |
Cristina Dinu form & Elisa Andrea Camerano form
Cristina Dinu - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Lois Boisson | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 1. runda | vs. Francesca Curmi | 1-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Gergana Topalova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Nuria Brancaccio | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Kristina Mladenovic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Tara Wurth | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
18.02.24 Finał | vs. Carson Branstine | 6-3, 3-0, Carson Branstine - krecz | szczegóły meczu | |
17.02.24 Półfinał | vs. Nuria Brancaccio | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Polona Hercog | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.02.24 1. runda | vs. Paula Ormaechea | 0-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Daniela Vismane | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Rositsa Dencheva | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Martina Colmegna | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
18.01.24 3. runda | vs. Shiho Akita | 6-0, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Lavinia Tanasie | 6-3, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
14.01.24 Finał | vs. Anastasiya Soboleva | 6-3, 1-0, Anastasiya Soboleva - krecz | szczegóły meczu | |
12.01.24 3. runda | vs. Anastasiia Gureva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Ayla Aksu | 7-63, 7-63 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Półfinał | vs. Maria Sara Popa | Maria Sara Popa - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 7-5, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
19.11.23 Finał | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Dimitra Pavlou | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, Ilinca Dalina Amariei - krecz | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Eleni Christofi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Klio Maria Ioannou | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 6-77, 6-4 | szczegóły meczu |
Elisa Andrea Camerano - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Maddalena Giordano | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Greta Medeghini | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Sara Milanese | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lara Charles | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Martyna Zaremba | 6-78, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Franziska Sziedat | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Leticia Matuszewski | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Biot | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 5-5, - Elisa Andrea Camerano - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.07.23 2. runda klasyf. | vs. Louna Zoppas | 6-3, 6-73, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Les - twarda | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Carla Fity | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.07.23 1. runda | vs. Elizaveta Shebekina | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Louna Zoppas | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.05.23 1. runda | vs. Giulia Tedesco | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Chelsea Vanhoutte | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Rinko Matsuda | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Georgiana Prodan | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.03.23 Ćwierćfinał | vs. Samira De Stefano | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.03.23 2. runda | vs. Paris Corley | 7-5, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.03.23 1. runda | vs. Jelena Kovac | 6-4, 4-3, Jelena Kovac - krecz | szczegóły meczu | |
28.02.23 Klasyf. | vs. Demi Tran | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.02.23 2. runda klasyf. | vs. Elisabeth Iila | Elisabeth Iila - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Samar Ben Smida | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Aurora Urso | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.12.22 1. runda | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-4, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.12.22 Ćwierćfinał | vs. Axana Mareen | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.12.22 2. runda | vs. Marie Villet | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.12.22 1. runda | vs. Ranim Rassil | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.12.22 Klasyf. | vs. Ferdaous Bahri | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |