MECZ
16.07.20 | 1. runda | Cristina Bucsa | Nahia Berecoechea | 6-1, 6-1 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Cristina Bucsa | 1-1 | |
0-0, 15-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Nahia Berecoechea | |
0-0, 30-0 | ||
Cristina Bucsa | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-30, 40-40, A-40, 40-40 | ||
4-1 | Nahia Berecoechea | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-30[BP] | ||
Cristina Bucsa | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Nahia Berecoechea | |
0-0, 0-15, 15-40, 30-40 | ||
Cristina Bucsa | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-1 | Nahia Berecoechea | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Cristina Bucsa | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
3-1 | Nahia Berecoechea | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Cristina Bucsa | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30 | ||
5-1 | Nahia Berecoechea | |
0-0 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Cristina Bucsa vs. Nahia Berecoechea - Wzajemne mecze
13.12.23 | 1. runda | Cristina Bucsa | Nahia Berecoechea | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Limoges | halowa |
16.07.20 | 1. runda | Cristina Bucsa | Nahia Berecoechea | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
Cristina Bucsa form & Nahia Berecoechea form
Cristina Bucsa - ostatnie mecze
Bogota - ceglana | ||||
05.04.24 Ćwierćfinał | vs. Kamilla Rakhimova | 6-0, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.04.24 2. runda | vs. Jule Niemeier | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.04.24 1. runda | vs. Xiaodi You | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Yulia Putintseva | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
07.03.24 1. runda | vs. Caroline Dolehide | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
20.02.24 2. runda | vs. Anna Kalinskaya | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.02.24 Klasyf. | vs. Storm Hunter | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Celine Simunyu | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Abu Dhabi - twarda | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Elena Rybakina | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Heather Watson | 7-61, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Xinyu Wang | 5-7, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Linda Noskova | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ena Koike | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Anna Blinkova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
10.01.24 2. runda | vs. Elena Rybakina | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Jasmine Paolini | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.01.24 Klasyf. | vs. Anna Kalinskaya | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tahlia Kokkinis | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Magda Linette | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda | vs. Greetje Minnen | 5-7, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
17.12.23 Finał | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.12.23 Półfinał | vs. Anna Blinkova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Lois Boisson | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Audrey Albie | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Nahia Berecoechea | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
09.12.23 Półfinał | vs. Chloe Paquet | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Audrey Albie | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.12.23 2. runda | vs. Lea Boskovic | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Alice Robbe | 6-1, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Celine Naef | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Nahia Berecoechea - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
19.04.24 Ćwierćfinał | vs. Ayla Aksu | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.04.24 2. runda | vs. Martina Spigarelli | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.04.24 1. runda | vs. Melania Delai | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Zaragoza - ceglana | ||||
08.04.24 1. runda klasyf. | vs. Mina Hodzic | 6-710, 6-76 | szczegóły meczu | |
W35 Terrassa - ceglana | ||||
29.03.24 Półfinał | vs. Hanne Vandewinkel | 6-4, 6-72, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.03.24 Ćwierćfinał | vs. Irene Burillo Escorihuela | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.03.24 2. runda | vs. Maja Chwalinska | 6-75, 6-2, 4-1, Maja Chwalinska - krecz | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Kaitlin Quevedo | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Iamachkine | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
14.03.24 3. runda | vs. Solana Sierra | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 2. runda | vs. Victoria Rodriguez | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda | vs. Gabriella Price | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
07.03.24 3. runda | vs. Elvina Kalieva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 2. runda | vs. Madison Sieg | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda | vs. Sophie Chang | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Alina Charaeva | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Xiaodi You | 0-6, 6-4, 6-73 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.12.23 Klasyf. | vs. Aravane Rezai | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Sandra Samir | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Eleonora Alvisi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
01.11.23 2. runda | vs. Oceane Dodin | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Emeline Dartron | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Irys Ekani | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Viktoriya Tomova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu |