MECZ
29.03.23 | 1. runda | Andreea Mitu | Clara Tauson | 1-6, 6-3, 3-0, - krecz | W40 Murska | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Andreea Mitu | Clara Tauson | |
1. podanie % | 44/63 (70%) | 46/72 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/44 (61%) | 31/46 (67%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/19 (47%) | 8/26 (31%) |
Zdobyte break-ball | 4/9 (44%) | 3/9 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/72 (46%) | 27/63 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 69/135 (51%) | 66/135 (49%) |
Double foul | 2 | 2 |
Asy | 0 | 6 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Andreea Mitu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Clara Tauson | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Andreea Mitu | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
1-2 | Clara Tauson | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Andreea Mitu | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-4 | Clara Tauson | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-40 | ||
Andreea Mitu | 1-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-6 |
2 | ||
0-0 | Clara Tauson | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andreea Mitu | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Clara Tauson | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andreea Mitu | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Clara Tauson | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andreea Mitu | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Clara Tauson | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Andreea Mitu | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Clara Tauson | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Andreea Mitu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Clara Tauson | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Andreea Mitu | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Clara Tauson | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
- krecz |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Andreea Mitu vs. Clara Tauson - Wzajemne mecze
29.03.23 | 1. runda | Andreea Mitu | Clara Tauson | 1-6, 6-3, 3-0, Clara Tauson - krecz | szczegóły meczu | W40 Murska | halowa |
Andreea Mitu form & Clara Tauson form
Andreea Mitu - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Despina Papamichail | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 2. runda | vs. Vera Zvonareva | Vera Zvonareva - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 5-0, Kristina Mladenovic - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Anastasija Sevastova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Talia Gibson | 3-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Erika Andreeva | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.12.23 Klasyf. | vs. Lois Boisson | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Renata Jamrichova | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Viktoriya Tomova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 6-77, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Oceane Dodin | 7-612, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Tena Lukas | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Elena Korokozidi | 6-2, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Anca Alexia Todoni | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
29.10.23 Finał | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Półfinał | vs. Diane Parry | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Leonie Kung | 7-5, 6-77, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Suana Tucakovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
11.10.23 2. runda | vs. Lois Boisson | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Cristina Dinu | 4-6, 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Alice Rame | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu |
Clara Tauson - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Elena Rybakina | 6-3, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Caroline Dolehide | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Oceane Dodin | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Tamara Zidansek | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Charleston - twarda | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Erika Andreeva | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Hailey Baptiste | 6-72, 6-73 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Haley Giavara | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
26.02.24 1. runda | vs. Xinyu Wang | 2-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Alison Van Uytvanck | 2-6, 7-5, 6-71 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 1. runda | vs. Nadia Podoroska | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Jelena Ostapenko | 6-3, 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Camila Giorgi | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Jaqueline Cristian | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tamara Kostic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Victoria Azarenka | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Greetje Minnen | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
05.01.24 Półfinał | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
04.01.24 Ćwierćfinał | vs. Maya Joint | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.01.24 2. runda | vs. Fiona Ferro | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Viktorija Golubic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
04.12.23 1. runda | vs. Mccartney Kessler | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Alize Cornet | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Katarzyna Kawa | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Hanne Vandewinkel | - Clara Tauson - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Yuliya Hatouka | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Vera Zvonareva | 4-6, 0-1, - Clara Tauson - krecz | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda | vs. Elina Avanesyan | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |