Wielka Brytania
08.09.93, 30 lat
08.09.93, 30 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Niemcy
26.11.97, 26 lat
26.11.97, 26 lat
Soumeya Anane vs. Constanze Stepan - Wzajemne mecze
13.06.16 | Klasyf. | Constanze Stepan | Soumeya Anane | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | Antalya | twarda |
Soumeya Anane form & Constanze Stepan form
Soumeya Anane - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.12.22 1. runda klasyf. | vs. Yufei Ren | - | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.12.22 1. runda klasyf. | vs. Maddalena Giordano | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.11.22 2. runda klasyf. | vs. Maddalena Giordano | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Veleva | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Loughborough - halowa | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
12.09.22 Klasyf. | vs. Nicole Poj | 4-6, 7-65, 4-10 | szczegóły meczu | |
11.09.22 2. runda klasyf. | vs. Prisha Vyas | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Alice Gillan | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Andre Lukosiute | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Birmingham - halowa | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Joanna Garland | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.01.22 2. runda klasyf. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
16.01.22 1. runda klasyf. | vs. Aditi Sinha | 2-0, Aditi Sinha - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.01.22 Klasyf. | vs. Anastasia Piangerelli | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.01.22 2. runda klasyf. | vs. Dooa Akyurek | 2-6, 6-3, 13-11 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
05.10.21 Klasyf. | vs. Martha Matoula | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.10.21 2. runda klasyf. | vs. Saumya Vig | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Melilla - ceglana | ||||
13.09.21 Klasyf. | vs. Naia Mercadier | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 L'aquila - ceglana | ||||
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Chiara Catini | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Marie-Charlot Lonnemann | 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
07.06.21 2. runda klasyf. | vs. Adele Burato | 6-1, 1-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
06.06.21 1. runda klasyf. | vs. Michaela Koricinova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.02.21 1. runda klasyf. | vs. Victoria Mikhaylova | 5-7, - Soumeya Anane - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.02.21 1. runda klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.02.21 2. runda klasyf. | vs. Evgeniya Burdina | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Feyza Ebrar Aydin | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.02.21 2. runda klasyf. | vs. Miyu Kato | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.02.21 1. runda klasyf. | vs. Beyza Yaniklar | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.01.21 1. runda klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 1-6, 6-2, 2-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.01.21 2. runda klasyf. | vs. Lena Ruppert | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.01.21 1. runda klasyf. | vs. Liubov Demidova | 6-1, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu |
Constanze Stepan - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Nicole Khirin | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Emma Lene | 6-3, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.10.19 Klasyf. | vs. Suhana Sofia Mohd Adam Das | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.10.19 1. runda | vs. Jana Kolodynska | 6-72, 6-72 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
08.10.19 1. runda | vs. Eva Vedder | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
30.09.19 2. runda klasyf. | vs. Anna Ozerova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
22.09.19 2. runda klasyf. | vs. Stacey Fung | 1-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Deniz Paykoc | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Bucha - ceglana | ||||
06.09.19 Ćwierćfinał | vs. Taisya Pachkaleva | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.09.19 2. runda | vs. Bojana Marinkovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.09.19 1. runda | vs. Polina Gubina | 6-3, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.09.19 Klasyf. | vs. Anita Sahdiieva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.09.19 2. runda klasyf. | vs. Barbora Cibakova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Almaty - twarda | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Ekaterina Nikiforova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 Klasyf. | vs. Sofia Vaynberg | 5-7, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25+H Las - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Bojana Marinkovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Warsaw - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Camilla Rosatello | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Grodzisk - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Timea Jaruskova | 4-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.03.19 1. runda klasyf. | vs. Federica Prati | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
25.02.19 1. runda klasyf. | vs. Ivania Martinich | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
04.06.18 1. runda | vs. Sofia Vaynberg | 5-7, 6-0, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.06.18 Klasyf. | vs. Lorin Tilipman | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.06.18 1. runda klasyf. | vs. Adva Dabah | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
23.05.18 1. runda | vs. Nastassja Burnett | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Lucie Wargnier | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
25.02.18 2. runda klasyf. | vs. Daria Kuczer | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
18.02.18 2. runda klasyf. | vs. Magdalena Stoilkovska | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
13.02.18 1. runda | vs. Karolina Berankova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
05.02.18 Klasyf. | vs. Apichaya Runglerdkriangkrai | 6-4, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu |