MECZ
27.10.18 | 1. runda klasyf. | Constance Sibille | Victoria Pahlett | 6-3, 6-1 | Petange | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Szwecja
29.08.94, 29 lat
29.08.94, 29 lat
Constance Sibille vs. Victoria Pahlett - Wzajemne mecze
27.10.18 | 1. runda klasyf. | Constance Sibille | Victoria Pahlett | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Petange | halowa |
Constance Sibille form & Victoria Pahlett form
Constance Sibille - ostatnie mecze
W25 Petange - halowa | ||||
30.10.19 Klasyf. | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-73, - Constance Sibille - krecz | szczegóły meczu | |
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Gina Veyder | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Valentina Ryser | 3-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Warona Mdlulwa | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Yu Shan | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
07.10.19 Klasyf. | vs. Indy De Vroome | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
06.10.19 1. runda klasyf. | vs. Mathilde Dury | 1-6, 6-4, 10-4 | szczegóły meczu | |
W25 Clermont - halowa | ||||
24.09.19 Klasyf. | vs. Margaux Orange | 6-3, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
14.09.19 Półfinał | vs. Lisa Pigato | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.19 Ćwierćfinał | vs. Olympe Lancelot | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.09.19 2. runda | vs. Alice Amendola | 6-74, 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
11.09.19 1. runda | vs. Francesca Rumi | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
08.09.19 Finał | vs. Karin Kennel | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.09.19 Półfinał | vs. Olympe Lancelot | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.09.19 Ćwierćfinał | vs. Sophia Biolay | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.09.19 2. runda | vs. Nicole Gadient | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.09.19 1. runda | vs. Anna Popescu | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
31.08.19 Półfinał | vs. Seone Mendez | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.08.19 Ćwierćfinał | vs. Alicia Smith | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.08.19 2. runda | vs. Anita Bertoloni | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Agathe Timsit | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
23.08.19 Ćwierćfinał | vs. Amanda Carreras | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.08.19 2. runda | vs. Kathleen Kanev | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.08.19 1. runda | vs. Marte Lambrecht | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Oldenzaal - ceglana | ||||
15.08.19 2. runda | vs. Cindy Burger | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.08.19 1. runda | vs. Pauline Wuarin | 5-3, Pauline Wuarin - krecz | szczegóły meczu | |
W100 Contrexeville - ceglana | ||||
09.07.19 Klasyf. | vs. Jana Fett | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Michaela Honcova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
28.06.19 Ćwierćfinał | vs. Salma Djoubri | 4-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.06.19 2. runda | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu |
Victoria Pahlett - ostatnie mecze
W25 Petange - halowa | ||||
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Maneva Rakotomalala | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Petange - halowa | ||||
16.11.21 1. runda | vs. Mihaela Buzarnescu | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Petange - halowa | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Marina Yudanov | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Petange - halowa | ||||
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Constance Sibille | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
25.09.17 Klasyf. | vs. Anna Turati | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.09.17 1. runda klasyf. | vs. Nikita Uberoi | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.09.17 2. runda klasyf. | vs. Sharmada Iyer | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ystad - ceglana | ||||
16.06.14 1. runda klasyf. | vs. Maja Ornberg | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
28.10.13 1. runda klasyf. | vs. Clemence Fayol | 1-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
13.05.13 1. runda klasyf. | vs. Cecile Melsted | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sibenik - ceglana | ||||
15.04.13 2. runda klasyf. | vs. Alice Bacquie | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.04.13 1. runda klasyf. | vs. Sofiya Bogatova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |