MECZ
27.10.20 | 1. runda | Claudia Hoste Ferrer | Maria Pages Mere | 6-2, 6-2 | W15 Platja | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Hiszpania
04.05.01, 22 lat
04.05.01, 22 lat
Claudia Hoste Ferrer vs. Maria Pages Mere - Wzajemne mecze
27.10.20 | 1. runda | Claudia Hoste Ferrer | Maria Pages Mere | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Platja | ceglana |
Claudia Hoste Ferrer form & Maria Pages Mere form
Claudia Hoste Ferrer - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ana Giraldi Requena | 5-7, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Ania Hertel | 7-5, 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Julie Belgraver | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Denislava Glushkova | 6-76, 6-1, 2-4, - Claudia Hoste Ferrer - krecz | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.01.24 3. runda | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Diana Demidova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-4, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Simona Ogescu | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
22.10.23 Finał | vs. Aya El Aouni | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Rositsa Dencheva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Ela Nala Milic | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Anastasiya Poplavska | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Gergana Topalova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Veleva | 6-1, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Victoria Muntean | 5-7, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Zaragoza - ceglana | ||||
06.09.23 2. runda | vs. Martina Colmegna | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Andrea Palazon | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Malmo - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Evialina Laskevich | 1-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Polina Kudermetova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Lexie Stevens | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Maria Pages Mere - ostatnie mecze
W15 Platja - ceglana | ||||
27.10.20 1. runda | vs. Claudia Hoste Ferrer | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Castellon - ceglana | ||||
12.11.18 Klasyf. | vs. Maria Aran Teixido Garcia | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.11.18 2. runda klasyf. | vs. Andrea Redondo Gutierrez | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.11.18 1. runda klasyf. | vs. Laura Morera Lucas | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Vinaros - ceglana | ||||
04.11.18 2. runda klasyf. | vs. Philippine Picard | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Alexia Gerochristodoulou | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sant Cugat - ceglana | ||||
29.10.18 2. runda klasyf. | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.10.18 1. runda klasyf. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 6-3, 4-1, Esther Lopez Alcaraz - krecz | szczegóły meczu | |
Les Franqueses - twarda | ||||
20.05.18 1. runda klasyf. | vs. Sonya Latycheva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
La Bisbal - ceglana | ||||
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Xiyu Wang | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
05.12.17 1. runda | vs. Nina Potocnik | 5-7, 6-72 | szczegóły meczu | |
04.12.17 Klasyf. | vs. Sara Lanca | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Sant Cugat - ceglana | ||||
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Carla Alonso | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.10.17 2. runda klasyf. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Roja De - ceglana | ||||
16.10.17 1. runda klasyf. | vs. Charlotte Roemer | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
La Bisbal - ceglana | ||||
15.05.17 1. runda klasyf. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lleida - ceglana | ||||
01.05.17 1. runda klasyf. | vs. Angela Diez Plagaro | 1-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
La Bisbal - ceglana | ||||
23.05.16 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Grinchishina | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu |