MECZ
07.12.20 | 1. runda klasyf. | Clarine Lerby | Maelys Bougrat | 2-6, 6-3, 10-6 | W15 Madrid | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Holandia
17.10.03, 20 lat
17.10.03, 20 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Clarine Lerby vs. Maelys Bougrat - Wzajemne mecze
07.12.20 | 1. runda klasyf. | Clarine Lerby | Maelys Bougrat | 2-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | W15 Madrid | ceglana |
Clarine Lerby form & Maelys Bougrat form
Clarine Lerby - ostatnie mecze
W15 Casablanca - ceglana | ||||
13.07.22 1. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.07.22 Klasyf. | vs. Eleanor Baglow | 1-6, 7-64, 10-3 | szczegóły meczu | |
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Angelika Shapovalova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25+H Palma - twarda | ||||
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Perla Conde-Vendrell | - | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
31.01.21 1. runda klasyf. | vs. Karman Kaur Thandi | 6-3, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
24.01.21 1. runda klasyf. | vs. Valentina Ryser | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Madrid - ceglana | ||||
07.12.20 2. runda klasyf. | vs. Isabella Harvison | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.12.20 1. runda klasyf. | vs. Maelys Bougrat | 2-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Las - ceglana | ||||
23.11.20 1. runda klasyf. | vs. Isabella Nunez | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.11.20 2. runda klasyf. | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Las - ceglana | ||||
15.11.20 1. runda klasyf. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Santarem - twarda | ||||
15.09.20 Klasyf. | vs. Barbara Gatica | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.09.20 1. runda klasyf. | vs. Nadine Keller | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |
Maelys Bougrat - ostatnie mecze
W35 Bujumbura - ceglana | ||||
13.04.24 Półfinał | vs. Alice Tubello | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.04.24 Ćwierćfinał | vs. Merel Hoedt | 6-4, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.04.24 2. runda | vs. Fanny Ostlund | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.04.24 1. runda | vs. Riya Bhatia | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
08.04.24 Klasyf. | vs. Preksha Ramesh | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Bujumbura - ceglana | ||||
06.04.24 Ćwierćfinał | vs. Ksenia Laskutova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.04.24 2. runda | vs. Fanny Ostlund | 6-3, 6-72, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.04.24 1. runda | vs. Shria Atturu | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.04.24 Klasyf. | vs. Surabhi Srinivas | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Kuala - twarda | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-3, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Ramu Ueda | 6-1, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Radhika Yadav | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Ipoh - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Hayu Kinoshita | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-2, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Xiaowei Li | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Christine Gouws | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Aglaya Fedorova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Weronika Ewald | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Zuzanna Pawlikowska | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Gio Jang | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Polina Bolotova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Punta - ceglana | ||||
10.07.23 2. runda klasyf. | vs. Rachel Gailis | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Lucia Gabriela Serrano | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Punta - ceglana | ||||
02.07.23 2. runda klasyf. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 5-7, 6-3, 2-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Emmanuelle Girard | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Estella Jaeger | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Melisa Ercan | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.04.23 Klasyf. | vs. Teja Tirunelveli | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.04.23 2. runda klasyf. | vs. Valeria Koussenkova | 2-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu |