MECZ
28.03.21 | 1. runda klasyf. | Clara Vlasselaer | Jantje Tilbuerger | 6-4, 6-4 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Clara Vlasselaer vs. Jantje Tilbuerger - Wzajemne mecze
28.03.21 | 1. runda klasyf. | Clara Vlasselaer | Jantje Tilbuerger | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Clara Vlasselaer form & Jantje Tilbuerger form
Clara Vlasselaer - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
28.03.24 1. runda | vs. Arianna Zucchini | 2-6, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.03.24 2. runda | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Le - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Enola Chiesa | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Rikke De Koning | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Gurugram - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Dalila Jakupovic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
24.02.24 Półfinał | vs. Saki Imamura | 3-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Xichen Zhao | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Viera Deeperm | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Nakhon - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Wushuang Zheng | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Bronte Murgett | 6-4, 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W35 Le - twarda | ||||
28.01.24 Finał | vs. Tamira Paszek | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.01.24 Półfinał | vs. Katarina Kozarov | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Emma Lene | 7-5, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Emeline Dartron | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Astrid Lew Yan Foon | 2-6, 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Petit - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Ashton Bowers | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
08.01.24 Klasyf. | vs. Emma Wilson | 6-78, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Biot | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
29.11.23 2. runda | vs. Julie Struplova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Iva Primorac | 7-5, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 Klasyf. | vs. Camilla Gennaro | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Amandine Monnot | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Qian - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Sijia Wei | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
19.10.23 1. runda | vs. Kateryna Volodko | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Meng Yi Chen | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Zixuan Zeng | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Shenzhen - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Han Shi | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Ke Ren | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |
Jantje Tilbuerger - ostatnie mecze
W35 Naples - ceglana | ||||
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hilton - ceglana | ||||
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Maria Florencia Urrutia | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.09.23 2. runda | vs. Cristina Elena Tiglea | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Koge - ceglana | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Emma Kamper Malmkjaer | 6-74, 1-2, - Jantje Tilbuerger - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Hannah Viller Moller | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Julita Saner | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Katharina Hering | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Alana Parnaby | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.07.23 Klasyf. | vs. Anna Zyryanova | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Petkovic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
04.07.23 Klasyf. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Nina Radovanovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
29.06.23 2. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Kocevje - ceglana | ||||
10.06.23 Półfinał | vs. Anastasia Iamachkine | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Enola Chiesa | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Laura Mair | 2-6, 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Troisdorf - ceglana | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Maria Herazo Gonzalez | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.05.23 Klasyf. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-75, 10-4 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Katharina Rothacker | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - twarda | ||||
24.01.23 Klasyf. | vs. Sara Daavettila | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.01.23 1. runda klasyf. | vs. Eleana Yu | 6-1, 1-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - ceglana | ||||
17.01.23 Klasyf. | vs. Maya Joint | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.01.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Naples - ceglana | ||||
10.01.23 Klasyf. | vs. Makenna Jones | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.01.23 1. runda klasyf. | vs. Emily Appleton | 7-63, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Champaign - twarda | ||||
09.11.22 2. runda | vs. Ashley Yeah | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.11.22 1. runda | vs. Chelsea Fontenel | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu |