MECZ
19.12.21 | 1. runda klasyf. | Clara Vlasselaer | Bela Tamhankar | 6-0, 6-1 | W25 Pune | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Clara Vlasselaer | Bela Tamhankar | |
1. podanie % | 18/37 (49%) | 23/40 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 16/18 (89%) | 5/23 (22%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/19 (53%) | 7/17 (41%) |
Zdobyte break-ball | 6/8 (75%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/40 (70%) | 11/37 (30%) |
Zdobyte punkty – razem | 54/77 (70%) | 23/77 (30%) |
Double foul | 4 | 5 |
Asy | 5 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Clara Vlasselaer | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Bela Tamhankar | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Clara Vlasselaer | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Bela Tamhankar | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Clara Vlasselaer | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Bela Tamhankar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
6-0 |
2 | ||
Clara Vlasselaer | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Bela Tamhankar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Clara Vlasselaer | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Bela Tamhankar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Clara Vlasselaer | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Bela Tamhankar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Clara Vlasselaer | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Indie
21.01.02, 22 lat
21.01.02, 22 lat
Clara Vlasselaer vs. Bela Tamhankar - Wzajemne mecze
19.12.21 | 1. runda klasyf. | Clara Vlasselaer | Bela Tamhankar | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | W25 Pune | twarda |
Clara Vlasselaer form & Bela Tamhankar form
Clara Vlasselaer - ostatnie mecze
W15 Le - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Enola Chiesa | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Rikke De Koning | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Gurugram - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Dalila Jakupovic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
24.02.24 Półfinał | vs. Saki Imamura | 3-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Xichen Zhao | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Viera Deeperm | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Nakhon - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Wushuang Zheng | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Bronte Murgett | 6-4, 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W35 Le - twarda | ||||
28.01.24 Finał | vs. Tamira Paszek | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.01.24 Półfinał | vs. Katarina Kozarov | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Emma Lene | 7-5, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Emeline Dartron | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Astrid Lew Yan Foon | 2-6, 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Petit - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Ashton Bowers | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
08.01.24 Klasyf. | vs. Emma Wilson | 6-78, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Biot | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
29.11.23 2. runda | vs. Julie Struplova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Iva Primorac | 7-5, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 Klasyf. | vs. Camilla Gennaro | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Amandine Monnot | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Qian - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Sijia Wei | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
19.10.23 1. runda | vs. Kateryna Volodko | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Meng Yi Chen | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Zixuan Zeng | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Shenzhen - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Han Shi | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Ke Ren | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Ranah Akua Stoiber | 4-6, 7-61, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Lola Marandel | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu |
Bela Tamhankar - ostatnie mecze
W35 Indore - twarda | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Riya Uboveja | 4-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
W35 Nagpur - ceglana | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Akanksha Dileep Nitture | 4-6, 7-5, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Yujin Kim | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 Klasyf. | vs. Sin Yu Che | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jiale Zhang | 6-2, 2-1, Jiale Zhang - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Navi - twarda | ||||
25.12.23 2. runda klasyf. | vs. Nanari Katsumi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.12.23 1. runda klasyf. | vs. Kyra Shetty | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Solapur - twarda | ||||
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Humera Baharmus | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Maya Bordereau | 3-6, - Bela Tamhankar - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Jane Thorne | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Victoria Lazarova | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Nina Danisova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
08.10.23 2. runda klasyf. | vs. Gyeong Seo Lee | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gurugram - twarda | ||||
21.02.23 Klasyf. | vs. Viktoria Veleva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Sahira Singh | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Jhajjar - ceglana | ||||
13.02.23 2. runda klasyf. | vs. Kashish Bhatia | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Jhajjar - ceglana | ||||
07.02.23 Klasyf. | vs. Anjali Rathi | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.02.23 2. runda klasyf. | vs. Rutuparna Choudhury | 6-0, 7-62 | szczegóły meczu | |
W40 Pune - twarda | ||||
22.01.23 1. runda klasyf. | vs. Emily Welker | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hua - twarda | ||||
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Jiale Zhang | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hua - twarda | ||||
03.10.22 Klasyf. | vs. Emily Welker | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Veda Varshita Ranabothu | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Gurugram - twarda | ||||
27.06.22 2. runda klasyf. | vs. Anjali Rathi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Abhaya Vemuri | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Gurugram - twarda | ||||
20.06.22 2. runda klasyf. | vs. Kundali Majgaine | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Siri Patil | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Chiang - twarda | ||||
26.04.22 Klasyf. | vs. Alise Cernecka | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.04.22 2. runda klasyf. | vs. Sumitra Basnyat | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Chiang - twarda | ||||
18.04.22 2. runda klasyf. | vs. Tamara Bajagic | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu |