MECZ
08.06.21 | 1. runda | Claire Liu | Ekaterine Gorgodze | 4-6, 6-3, 6-4 | Bol | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Claire Liu | Ekaterine Gorgodze | |
1. podanie % | 56/91 (62%) | 73/98 (74%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 35/56 (63%) | 40/73 (55%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/35 (46%) | 13/25 (52%) |
Zdobyte break-ball | 6/12 (50%) | 5/13 (38%) |
Punkty zdobyte przez return | 45/98 (46%) | 40/91 (44%) |
Zdobyte punkty – razem | 96/189 (51%) | 93/189 (49%) |
Double foul | 4 | 0 |
Asy | 4 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Claire Liu | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Claire Liu | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Claire Liu | 3-2 | |
0-0 | ||
3-3 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Claire Liu | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-5 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Claire Liu | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
4-6 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0 | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Claire Liu | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Claire Liu | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Claire Liu | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Claire Liu | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Claire Liu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Claire Liu | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Claire Liu | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Claire Liu | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Claire Liu | 5-3 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Claire Liu | 6-4 | |
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Claire Liu vs. Ekaterine Gorgodze - Wzajemne mecze
08.06.21 | 1. runda | Claire Liu | Ekaterine Gorgodze | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Bol | ceglana |
Claire Liu form & Ekaterine Gorgodze form
Claire Liu - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
23.03.24 2. runda | vs. Daria Kasatkina | 0-6, 0-1, - Claire Liu - krecz | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Petra Martic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Greetje Minnen | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Kamilla Rakhimova | 4-6, 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Mai Hontama | 1-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Timofeeva | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
25.02.24 Klasyf. | vs. Jule Niemeier | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Stacey Fung | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Mccartney Kessler | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Varvara Lepchenko | 6-3, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Marta Kostyuk | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Daria Kasatkina | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 Klasyf. | vs. Taylor Townsend | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Camila Giorgi | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Cori Gauff | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Lesya Tsurenko | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Emina Bektas | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Jessica Pegula | 6-4, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Arantxa Rus | 1-6, 6-3, 3-0, Arantxa Rus - krecz | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda | vs. Yeon Woo Ku | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
30.09.23 Klasyf. | vs. Magdalena Frech | - | szczegóły meczu | |
29.09.23 1. runda klasyf. | vs. Bernarda Pera | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Sorana Cirstea | 5-7, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
18.09.23 1. runda | vs. Diana Shnaider | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
10.09.23 Klasyf. | vs. Clervie Ngounoue | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alyssa Ahn | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Liudmila Samsonova | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
Chicago - twarda | ||||
26.08.23 Finał | vs. Viktoriya Tomova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Półfinał | vs. Cristina Bucsa | 2-1, Cristina Bucsa - krecz | szczegóły meczu | |
24.08.23 Ćwierćfinał | vs. Rebeka Masarova | 7-5, 5-7, 7-63 | szczegóły meczu |
Ekaterine Gorgodze - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Hanne Vandewinkel | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
18.03.24 Klasyf. | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.11.23 Klasyf. | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Saint - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
30.08.23 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Hechingen - ceglana | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |