MECZ
28.08.20 | Ćwierćfinał | Cindy Burger | Sina Herrmann | 6-3, 6-2 | W15 Alkmaar | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Cindy Burger | Sina Herrmann | |
1. podanie % | 28/58 (48%) | 29/51 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 17/28 (61%) | 13/29 (45%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 17/30 (57%) | 8/22 (36%) |
Zdobyte break-ball | 5/6 (83%) | 2/3 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/51 (59%) | 24/58 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 64/109 (59%) | 45/109 (41%) |
Double foul | 4 | 6 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Cindy Burger | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Sina Herrmann | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Cindy Burger | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Sina Herrmann | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Cindy Burger | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Sina Herrmann | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Cindy Burger | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Sina Herrmann | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Cindy Burger | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Sina Herrmann | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Cindy Burger | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Sina Herrmann | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Cindy Burger | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Sina Herrmann | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Cindy Burger | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Sina Herrmann | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Cindy Burger | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Cindy Burger vs. Sina Herrmann - Wzajemne mecze
28.08.20 | Ćwierćfinał | Cindy Burger | Sina Herrmann | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Alkmaar | ceglana |
Cindy Burger form & Sina Herrmann form
Cindy Burger - ostatnie mecze
W25 The - ceglana | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Demi Tran | - | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
24.06.21 2. runda | vs. Natalia Szabanin | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.06.21 1. runda | vs. Sinja Kraus | 7-61, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
18.09.20 Ćwierćfinał | vs. Raluca Georgiana Serban | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.09.20 2. runda | vs. Jesika Maleckova | 7-61, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.09.20 1. runda | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
30.08.20 Finał | vs. Noma Akugue Noha | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.08.20 Półfinał | vs. Marine Partaud | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.08.20 Ćwierćfinał | vs. Sina Herrmann | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.08.20 2. runda | vs. Bente Spee | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.08.20 1. runda | vs. Kamilla Bartone | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Olimpia - ceglana | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Anna Danilina | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Barbora Matusova | 1-1, - Cindy Burger - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
19.01.20 Finał | vs. Anna Siskova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.01.20 Półfinał | vs. Julia Stamatova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.01.20 Ćwierćfinał | vs. Chantal Skamlova | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.01.20 2. runda | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.01.20 1. runda | vs. Federica Sacco | 5-7, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Colina - ceglana | ||||
05.11.19 1. runda klasyf. | vs. Rebeca Pereira | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.11.19 Klasyf. | vs. Victoria Bosio | 7-65, 5-4, - Cindy Burger - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Asuncion - ceglana | ||||
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Guillermina Naya | 6-3, 5-7, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Cucuta - ceglana | ||||
25.10.19 Półfinał | vs. Allie Kiick | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.10.19 Ćwierćfinał | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.19 2. runda | vs. Antonia Samudio | 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda | vs. Jessica Plazas | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
08.10.19 1. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.10.19 Klasyf. | vs. Melania Delai | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Brno - ceglana | ||||
24.09.19 1. runda | vs. Ipek Oz | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Arad - ceglana | ||||
19.09.19 2. runda | vs. Andreea Mitu | 6-2, 1-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
18.09.19 1. runda | vs. Martina Caregaro | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |
Sina Herrmann - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
28.03.24 1. runda | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Giulia Carbonaro | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Vlada Mincheva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Irina Balus | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Amelie Van Impe | 6-4, 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Le - twarda | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Katarina Kozarov | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Jada Robinson | 2-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Melissa Moueza | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Petit - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Tamira Paszek | 7-5, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Gloria Ceschi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Daniela Vismane | 6-4, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-0, 7-67 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Karen Marthiens | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Josy Daems | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Rikke De Koning | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Agustina Chlpac | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Vlada Ekshibarova | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Erwitte - ceglana | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Nina Vargova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Dia Evtimova | 5-7, 6-3, 10-12 | szczegóły meczu | |
06.08.23 2. runda klasyf. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Diana Martynov | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Daniela Vismane | 3-6, 6-0, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Julia Avdeeva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |