MECZ
19.03.19 | 1. runda | Chompoothip Jandakate | Mei Xu Wu | 6-3, 6-0 | W15 Xiamen | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Chompoothip Jandakate | Mei Xu Wu | |
1. podanie % | 34/54 (63%) | 35/48 (73%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/34 (62%) | 14/35 (40%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/20 (50%) | 4/13 (31%) |
Zdobyte break-ball | 6/10 (60%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/48 (63%) | 23/54 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/102 (60%) | 41/102 (40%) |
Double foul | 4 | 1 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Chompoothip Jandakate | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Mei Xu Wu | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Chompoothip Jandakate | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Mei Xu Wu | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-40 | ||
Chompoothip Jandakate | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Mei Xu Wu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Chompoothip Jandakate | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Mei Xu Wu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Chompoothip Jandakate | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Mei Xu Wu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Chompoothip Jandakate | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Mei Xu Wu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Chompoothip Jandakate | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Mei Xu Wu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Chompoothip Jandakate | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Chompoothip Jandakate vs. Mei Xu Wu - Wzajemne mecze
19.03.19 | 1. runda | Chompoothip Jandakate | Mei Xu Wu | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Xiamen | twarda |
Chompoothip Jandakate form & Mei Xu Wu form
Chompoothip Jandakate - ostatnie mecze
W15 Hua - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Salakthip Ounmuang | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Feier Hu | 1-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Sin Yu Che | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Yuna Ohashi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Yajing Cao | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Aunchisa Chanta | 2-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Zeel Desai | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Yidi Yang | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Watsachol Sawatdee | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Mika Dagan Fruchtman | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
28.01.23 1. runda klasyf. | vs. Astra Sharma | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Nonthaburi - twarda | ||||
08.01.23 1. runda klasyf. | vs. Mananchaya Sawangkaew | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Nonthaburi - twarda | ||||
01.01.23 1. runda klasyf. | vs. Daria Kudashova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Chiang - twarda | ||||
23.06.22 2. runda | vs. Thasaporn Naklo | 6-1, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.06.22 1. runda | vs. Sanjana Sirimalla | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Chiang - twarda | ||||
16.06.22 2. runda | vs. Fangzhou Liu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.06.22 1. runda | vs. Watsachol Sawatdee | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Chiang - twarda | ||||
07.06.22 Klasyf. | vs. Pimrada Jattavapornvanit | 5-7, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
06.06.22 2. runda klasyf. | vs. Nidhi Chilumula | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Maria Eduarda Mauad | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Chiang - twarda | ||||
01.06.22 1. runda | vs. Erika Sema | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Chiang - twarda | ||||
26.04.22 1. runda | vs. Yexin Ma | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Chiang - twarda | ||||
20.04.22 1. runda | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Chiang - twarda | ||||
13.04.22 1. runda | vs. Gozal Ainitdinova | 6-4, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.04.22 Klasyf. | vs. Punnin Kovapitukted | 4-6, 7-68, 10-5 | szczegóły meczu | |
11.04.22 2. runda klasyf. | vs. Tapanee Boonyawat | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.04.22 1. runda klasyf. | vs. Yuka Hosoki | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.09.21 2. runda klasyf. | vs. Pimrada Jattavapornvanit | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.09.21 1. runda | vs. Bianca Behulova | 7-67, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.09.21 1. runda | vs. Yexin Ma | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Mei Xu Wu - ostatnie mecze
W25 Guiyang - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Yingqun Sun | 4-6, 1-2, - Mei Xu Wu - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Anning - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Niehua Tian | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Naiman - twarda | ||||
14.07.23 2. runda | vs. Jiaqi Wang | 6-4, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.07.23 Ćwierćfinał | vs. Xinxin Yao | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Yujiao Che | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Tianjin - twarda | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Han Shi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tianjin - twarda | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Yidi Yang | 6-3, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Luzhou - twarda | ||||
08.06.23 2. runda | vs. Han Shi | 3-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Yiming Dang | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.03.23 2. runda | vs. Amarni Banks | 2-6, 0-3, - Mei Xu Wu - krecz | szczegóły meczu | |
22.03.23 1. runda | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.03.23 Klasyf. | vs. Svetlana Samardzic | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Arabella Koller | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Zhenghua Xiao | 2-3, - Mei Xu Wu - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.03.23 1. runda | vs. Federica Di Sarra | 6-1, 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.03.23 Finał | vs. Naho Sato | 6-0, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.03.23 Półfinał | vs. Samira De Stefano | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.03.23 Ćwierćfinał | vs. Matilde Mariani | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.03.23 2. runda | vs. Kristina Milenkovic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.03.23 1. runda | vs. Yidi Yang | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.02.23 Klasyf. | vs. Yizhen Zheng | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.02.23 2. runda klasyf. | vs. Alice Battesti | 4-6, 6-0, 10-7 | szczegóły meczu | |
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Elena Margaria | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Peangtarn Plipuech | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Liuzhou - twarda | ||||
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Ziyue Sun | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nanning - twarda | ||||
21.10.19 2. runda klasyf. | vs. Yexin Ma | 6-2, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Nikita Uberoi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Suzhou - twarda | ||||
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Yue Yuan | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |