MECZ
07.07.22 | 2. runda | Chloe Paquet | Dia Evtimova | 6-0, 6-1 | W100 Versmold | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Chloe Paquet | Dia Evtimova | |
1. podanie % | 28/39 (72%) | 28/36 (78%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/28 (75%) | 10/28 (36%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/11 (73%) | 3/8 (38%) |
Punkty zdobyte przez return | 23/36 (64%) | 10/39 (26%) |
Zdobyte punkty – razem | 52/75 (69%) | 23/75 (31%) |
Double foul | 2 | 2 |
Asy | 6 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Chloe Paquet | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Dia Evtimova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Chloe Paquet | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Dia Evtimova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Chloe Paquet | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Dia Evtimova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Chloe Paquet | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Dia Evtimova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Chloe Paquet | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Dia Evtimova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Chloe Paquet | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Dia Evtimova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Chloe Paquet | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Chloe Paquet vs. Dia Evtimova - Wzajemne mecze
07.07.22 | 2. runda | Chloe Paquet | Dia Evtimova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | W100 Versmold | ceglana |
Chloe Paquet form & Dia Evtimova form
Chloe Paquet - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Elsa Jacquemot | 6-1, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Liv Hovde | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
19.02.24 1. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Alina Korneeva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Zhuoxuan Bai | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 Klasyf. | vs. Panna Udvardy | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.01.24 1. runda klasyf. | vs. Irina Maria Bara | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Destanee Aiava | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Carole Monnet | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Sakura Hosogi | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Suhitha Maruri | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
29.12.23 1. runda klasyf. | vs. Mai Hontama | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
10.12.23 Finał | vs. Clara Burel | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.12.23 Półfinał | vs. Cristina Bucsa | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Elisabetta Cocciaretto | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Alize Cornet | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Kaia Kanepi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
22.11.23 2. runda | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Tamira Paszek | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Xinyu Gao | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
02.11.23 Ćwierćfinał | vs. Renata Jamrichova | 5-7, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 2. runda | vs. Aneta Kladivova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 7-67, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Tamira Paszek | 1-6, 6-2, 6-73 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Lesya Tsurenko | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 Klasyf. | vs. Sachia Vickery | 6-74, 6-3, 2-0, Sachia Vickery - krecz | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
09.10.23 1. runda | vs. Simona Waltert | 0-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
20.09.23 2. runda | vs. Kaja Juvan | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda | vs. Jennifer Ruggeri | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |
Dia Evtimova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Basak Eraydin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Vittoria Modesti | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Iva Ivanova | 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Wesley - ceglana | ||||
05.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jada Robinson | 6-4, 2-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tiphanie Lemaitre | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Adriana Reami | 7-5, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Vladislava Andreevskaya | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Koharu Niimi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Vladislava Andreevskaya | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 0-6, 1-2, - Dia Evtimova - krecz | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alisa Oktiabreva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda klasyf. | vs. Samira De Stefano | 1-6, 0-1, - Dia Evtimova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
26.09.23 Klasyf. | vs. Ylena In-Albon | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-74, 10-3 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ioana Teodora Sava | 6-2, 4-6, 10-1 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
30.08.23 Klasyf. | vs. Berta Bonardi | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Yasmine Mansouri | 7-64, 1-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Angelica Moratelli | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Vivian Wolff | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Sina Herrmann | 7-5, 3-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Kateryna Lazarenko | 3-6, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu |