MECZ
15.08.21 | 1. runda klasyf. | Chloe Noel | Alexandra Eala | 6-1, 6-4 | W25 Ourense | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Chloe Noel vs. Alexandra Eala - Wzajemne mecze
15.08.21 | 1. runda klasyf. | Chloe Noel | Alexandra Eala | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | W25 Ourense | twarda |
Chloe Noel form & Alexandra Eala form
Chloe Noel - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Marente Sijbesma | 4-6, - Chloe Noel - krecz | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Zeynep Sonmez | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Maryna Kolb | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Irina Ramialison | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 3-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Audrey Albie | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 7-63, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Sarah Beth Grey | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Marie Villet | 4-6, 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Saint - ceglana | ||||
04.09.23 Klasyf. | vs. Victoria Muntean | 7-5, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Maneva Rakotomalala | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Johanna Silva | 6-1, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Verena Meliss | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Duffel - ceglana | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Liam Oved | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Gergana Topalova | 7-65, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Deborah Chiesa | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Maud Vandeputte | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Marie Mettraux | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Gloria Ceschi | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Les - twarda | ||||
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Emmanuelle Girard | 6-0, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Olivia Bergler | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Lara Pfeifer | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Norges - twarda | ||||
16.06.23 Ćwierćfinał | vs. Amelie Van Impe | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.06.23 2. runda | vs. Tamara Barad Itzhaki | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.06.23 1. runda | vs. Severine Deppner | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Saint - ceglana | ||||
16.05.23 Klasyf. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Alexandra Eala - ostatnie mecze
W75 Croissy - halowa | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Mona Barthel | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Emeline Dartron | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
18.03.24 Klasyf. | vs. Emiliana Arango | 6-2, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sara Errani | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Tereza Martincova | 6-3, 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Iryna Shymanovich | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 6-3, 6-73 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Lina Gjorcheska | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Anna Bondar | 4-6, 7-63, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Katarina Zavatska | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Abu Dhabi - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Magda Linette | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
03.02.24 Półfinał | vs. Polina Kudermetova | 4-6, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Anca Alexia Todoni | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Ekaterina Yashina | 7-61, 6-74, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Darja Semenistaja | 6-76, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Zeel Desai | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Fanny Stollar | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Peterson | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Celine Naef | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
19.11.23 Finał | vs. Oceane Dodin | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Anna-Lena Friedsam | 7-5, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Johanne Svendsen | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Angelina Wirges | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
03.11.23 Półfinał | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-2, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 Ćwierćfinał | vs. Leolia Jeanjean | 6-4, 2-0, Leolia Jeanjean - krecz | szczegóły meczu |