Włochy
19.07.00, 23 lat
14460 $
19.07.00, 23 lat
14460 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Costanza Traversi vs. Chiara Scholl - Wzajemne mecze
19.12.18 | 1. runda | Chiara Scholl | Costanza Traversi | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Monastir | twarda |
Costanza Traversi form & Chiara Scholl form
Costanza Traversi - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Annika Kannan | 2-6, 6-4, 10-12 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 1. runda | vs. Verena Meliss | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Celine Simunyu | 7-63, 1-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Vivien Noemi Faludi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.12.23 Ćwierćfinał | vs. Panna Bartha | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.12.23 2. runda | vs. Melis Ayda Uyar | 5-7, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda | vs. Maria Vittoria Viviani | 2-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
08.11.23 2. runda | vs. Nadiya Kolb | 7-5, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 0-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Alicja Formella | 7-5, 5-7, 10-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 2. runda klasyf. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Turati | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Eszter Meri | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Emma Tothova | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Stefanie Auer | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Zuzana Sopkova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Marlene Hermann | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Duffel - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Tilwith Di Girolami | 6-2, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Stefanie Auer | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nanou Thys | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Julia Stamatova | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Katarina Sopkova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
03.07.23 Klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Verena Gantschnig | 6-0, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Mair | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kranjska - ceglana | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Anna Zyryanova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Gloria Ceschi | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu |
Chiara Scholl - ostatnie mecze
W25 Monastir - twarda | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Nadine Keller | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Anastasiia Gureva | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 2-1, - Chiara Scholl - krecz | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Raquel Ducet Teixeira | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 0-1, - Chiara Scholl - krecz | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Julia Stusek | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Luisina Giovannini | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Victoria Kan | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Klasen | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
30.08.23 2. runda | vs. Lea Boskovic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Timea Jaruskova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Nina Potocnik | 6-3, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
22.07.23 Półfinał | vs. Lola Radivojevic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Elena Pridankina | 6-73, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.07.23 1. runda | vs. Michaela Laki | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.07.23 Klasyf. | vs. Merel Hoedt | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Tilwith Di Girolami | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 The - ceglana | ||||
06.07.23 2. runda | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Alice Robbe | 7-66, 7-65 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Dilara Okur | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
01.07.23 Półfinał | vs. Luca Udvardy | 3-6, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu | |
30.06.23 Ćwierćfinał | vs. Katharina Hering | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
29.06.23 2. runda | vs. Marie Mettraux | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu |