MECZ
10.06.19 | Klasyf. | Chiara Grimm | Nikola Breckova | 1-6, 6-1, 10-4 | W15 Kaltenkirchen | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Chiara Grimm vs. Nikola Breckova - Wzajemne mecze
10.06.19 | Klasyf. | Chiara Grimm | Nikola Breckova | 1-6, 6-1, 10-4 | szczegóły meczu | W15 Kaltenkirchen | ceglana |
Chiara Grimm form & Nikola Breckova form
Chiara Grimm - ostatnie mecze
W15 Manacor - twarda | ||||
22.01.20 1. runda klasyf. | vs. Cristina Pescucci | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Oldenzaal - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Nadine Keller | 6-75, 0-1, - Chiara Grimm - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Hechingen - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Teliana Pereira | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Eleonora Molinaro | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.07.19 Klasyf. | vs. Julia Lohoff | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Elena Gemovic | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Aschaffenburg - ceglana | ||||
15.07.19 Klasyf. | vs. Ivana Popovic | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Sinja Kraus | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Manon Arcangioli | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Anita Wagner | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kaltenkirchen - ceglana | ||||
13.06.19 Ćwierćfinał | vs. Clara Tauson | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.06.19 2. runda | vs. Alina Silich | 6-78, 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
11.06.19 1. runda | vs. Mariana Drazic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Emily Casteleyn | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.06.19 Klasyf. | vs. Nikola Breckova | 1-6, 6-1, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.05.19 Klasyf. | vs. Ana Bianca Mihaila | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
18.05.19 Półfinał | vs. Ines Ibbou | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.05.19 Ćwierćfinał | vs. Aleksandra Pospelova | 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.05.19 2. runda | vs. Melis Sezer | 5-7, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.05.19 1. runda | vs. Selin Ovunc | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.05.19 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.04.19 2. runda | vs. Sina Herrmann | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.04.19 Klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.04.19 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Sofia Haydee Nicolini | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
13.03.19 1. runda | vs. Malene Helgo | - | szczegóły meczu | |
11.03.19 Klasyf. | vs. Carmen Schultheiss | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 3-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.01.19 1. runda | vs. Naho Sato | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.01.19 Klasyf. | vs. Aylin Abdioglu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |
Nikola Breckova - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Bianca Elena Barbulescu | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Emma Slavikova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Stefanie Auer | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Stella Kovacicova | 6-4, 7-67 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ava Williamson | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sara Sarinova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.03.23 1. runda | vs. Greta Medeghini | 6-1, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
24.10.22 1. runda klasyf. | vs. Yelyzaveta Kotliar | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
10.10.22 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vrnjacka - ceglana | ||||
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Christina Rosca | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
16.09.22 Ćwierćfinał | vs. Elena Ruxandra Bertea | 2-6, 6-4, 6-78 | szczegóły meczu | |
15.09.22 2. runda | vs. Gebriela Mihaylova | 3-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.09.22 1. runda | vs. Nikol Palecek | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
06.09.22 Klasyf. | vs. Martina Marusinova | 6-3, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
05.09.22 2. runda klasyf. | vs. Maja Bajorek | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Angelina Wirges | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
25.08.22 2. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.08.22 1. runda | vs. Maja Radenkovic | 5-7, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Grodzisk - twarda | ||||
02.08.22 1. runda | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.08.22 1. runda klasyf. | vs. Magdalena Swierczynska | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.08.22 Klasyf. | vs. Funa Kozaki | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
27.07.22 1. runda | vs. Federica Bilardo | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
18.07.22 Klasyf. | vs. Melanie Klaffner | 6-3, 5-7, 4-10 | szczegóły meczu | |
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
W60 Ceska - ceglana | ||||
14.06.22 1. runda | vs. Anna Turati | 1-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.06.22 Klasyf. | vs. Dia Evtimova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Denisa Pospisilova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |