MECZ
19.06.22 | 1. runda klasyf. | Chiara Girelli | Viktoria Kurz | 6-1, 6-0 | W25 Klosters | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Chiara Girelli | Viktoria Kurz | |
1. podanie % | 23/32 (72%) | 21/37 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/23 (100%) | 8/21 (38%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 5/9 (56%) | 5/16 (31%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/37 (65%) | 4/32 (13%) |
Zdobyte punkty – razem | 52/69 (75%) | 17/69 (25%) |
Double foul | 3 | 6 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Viktoria Kurz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Chiara Girelli | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Viktoria Kurz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Chiara Girelli | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | Viktoria Kurz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Chiara Girelli | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-1 | Viktoria Kurz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Chiara Girelli | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Viktoria Kurz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Chiara Girelli | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Viktoria Kurz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Chiara Girelli | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Viktoria Kurz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Austria
18.05.01, 22 lat
18.05.01, 22 lat
Chiara Girelli vs. Viktoria Kurz - Wzajemne mecze
19.06.22 | 1. runda klasyf. | Chiara Girelli | Viktoria Kurz | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | W25 Klosters | ceglana |
Chiara Girelli form & Viktoria Kurz form
Chiara Girelli - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Tessa Johanna Brockmann | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Carolina Kuhl | 3-6, 7-64, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
22.02.24 1. runda | vs. Camilla Gennaro | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Helena Mohamed | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Gombitova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
13.02.24 Klasyf. | vs. Maria Toma | 0-6, 6-4, 3-10 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alicja Formella | 2-0, Alicja Formella - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Gaia Parravicini | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Cayetana Gay | 6-4, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Thessy Ntondele Zinga | 6-2, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Alcala - twarda | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-0, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Vlada Ekshibarova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Coral Valle | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Maria De La Paz Alberto | 6-73, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Laia Petretic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nasbypark - halowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Lea Nilsson | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
18.09.23 Klasyf. | vs. Ilay Yoruk | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ani Vangelova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Eleni Christofi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ena Kajevic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Saint - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Polina Bakhmutkina | 6-72, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Mazzoni | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nina Radovanovic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Veronika Podrez | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Daniela Seguel | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-70, 2-4, - Chiara Girelli - krecz | szczegóły meczu | |
W40 La - twarda | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Kateryna Volodko | 0-3, - Chiara Girelli - krecz | szczegóły meczu |
Viktoria Kurz - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Carina Syrtveit | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Khodzhaeva | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Alicja Formella | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
16.07.23 2. runda klasyf. | vs. Chanel Janssen | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bucharest - ceglana | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Daria Tudor | 6-0, 6-72, 2-10 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Natalia Orlova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Varvara Altukhova | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Varvara Altukhova | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Violetta Poletaeva | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Lena Ramharter | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Caterina Odorizzi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Luciana Blatter | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Chiara Girelli | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Anika Jaskova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.11.21 2. runda klasyf. | vs. Linda Sevcikova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.11.21 1. runda klasyf. | vs. Monique Barry | 6-3, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.11.21 2. runda klasyf. | vs. Anastasiya Apalikhina | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
25.10.21 2. runda klasyf. | vs. Jiaqi Wang | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
29.08.21 1. runda klasyf. | vs. Vanda Vargova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Stefanie Auer | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Warmbad - ceglana | ||||
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Simona Ogescu | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.06.21 Klasyf. | vs. Dimitra Tsatsa | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.05.21 1. runda klasyf. | vs. Fabienne Kim Degroot | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Ilayda Baykan | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.10.20 1. runda | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.10.20 Klasyf. | vs. Francesca Dell'Edera | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
03.02.20 2. runda klasyf. | vs. Silvia Ambrosio | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
27.01.20 1. runda klasyf. | vs. Liisa Vehvilainen | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
20.01.20 2. runda klasyf. | vs. Utaka Kishigami | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu |