MECZ
18.09.21 | Półfinał | Chiara Catini | Oana Gavrila | 6-3, 6-1 | W15 Sozopol | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Chiara Catini | Oana Gavrila | |
1. podanie % | 34/50 (68%) | 26/47 (55%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/34 (62%) | 12/26 (46%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/16 (63%) | 6/21 (29%) |
Zdobyte break-ball | 6/8 (75%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/47 (62%) | 19/50 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/97 (62%) | 37/97 (38%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Oana Gavrila | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Chiara Catini | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Oana Gavrila | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Chiara Catini | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Oana Gavrila | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Chiara Catini | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Oana Gavrila | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Chiara Catini | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Oana Gavrila | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Chiara Catini | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Oana Gavrila | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Chiara Catini | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Oana Gavrila | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Chiara Catini | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-1 | Oana Gavrila | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Chiara Catini | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Chiara Catini vs. Oana Gavrila - Wzajemne mecze
18.09.21 | Półfinał | Chiara Catini | Oana Gavrila | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Sozopol | twarda |
Chiara Catini form & Oana Gavrila form
Chiara Catini - ostatnie mecze
W15 Gdansk - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Malwina Rowinska | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.06.23 Klasyf. | vs. Caroline Brack | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Oriana Gniewkowska | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Caserta - ceglana | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Lisa Pigato | 7-62, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Brescia - ceglana | ||||
29.05.23 1. runda klasyf. | vs. Martyna Kubka | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
24.04.23 1. runda klasyf. | vs. Barbara Dessolis | 0-6, 6-2, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.04.23 1. runda klasyf. | vs. Alice Rame | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.03.23 Klasyf. | vs. Celine Simunyu | 4-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Doroteja Petrovic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Veronika Bokor | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.03.23 Klasyf. | vs. Bojana Marinkovic | 1-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
06.03.23 2. runda klasyf. | vs. Ines Faltinger | 6-2, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Eva Gartseva | 4-6, 6-1, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.23 Klasyf. | vs. Eunhye Lee | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Greta Medeghini | 6-3, 3-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
16.05.22 1. runda klasyf. | vs. Melania Delai | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.03.22 1. runda | vs. Xinxin Yao | 4-6, 6-0, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
21.02.22 2. runda klasyf. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.02.22 1. runda klasyf. | vs. Irem Kurt | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Alba Rey Garcia | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.12.21 1. runda | vs. Marta Soriano Santiago | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.10.21 1. runda | vs. Jennifer Luikham | 7-5, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.10.21 Ćwierćfinał | vs. Nadine Keller | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.10.21 2. runda | vs. Elina Zakharova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.10.21 1. runda | vs. Jennifer Ruggeri | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
19.09.21 Finał | vs. Nastja Kolar | 4-6, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.09.21 Półfinał | vs. Oana Gavrila | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.09.21 Ćwierćfinał | vs. Julia Terziyska | 7-66, 1-1, Julia Terziyska - krecz | szczegóły meczu | |
16.09.21 2. runda | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu |
Oana Gavrila - ostatnie mecze
W50 Sao - ceglana | ||||
26.03.24 Klasyf. | vs. Wakana Sonobe | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda klasyf. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Campinas - ceglana | ||||
24.03.24 Półfinał | vs. Carolina Meligeni Alves | 7-61, 6-78, 7-65 | szczegóły meczu | |
24.03.24 Finał | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Gabriela Ce | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Camilla Bossi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Sofia Omati Albieri | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sao - ceglana | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Victoria Bosio | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Verena Meliss | 5-7, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Tatiana Pieri | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Alexandra Zimmer | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Hwiwon Wi | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
20.11.23 Klasyf. | vs. Mia Ristic | 6-4, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Adriana Reami | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-0, Sapfo Sakellaridi - krecz | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Margarita Ignatjeva | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Jovana Peric (SRB) | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Cristina Dinu | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 7-5, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Karen Marthiens | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.10.23 Półfinał | vs. Zeel Desai | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Margaux Komano | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Elisabeth Iila | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |