MECZ
15.11.21 | 2. runda klasyf. | Cherry Kim | Shelby Prince | 6-0, 6-0 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
USA
18.10.99, 24 lat
18.10.99, 24 lat
Cherry Kim vs. Shelby Prince - Wzajemne mecze
15.11.21 | 2. runda klasyf. | Cherry Kim | Shelby Prince | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Cherry Kim form & Shelby Prince form
Cherry Kim - ostatnie mecze
W15 Yeongwol - twarda | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Dayeon Back | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Seo Hyeon Jang | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Dayeon Back | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Sunam Jeong | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Yujin Kim | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Daegu - twarda | ||||
08.06.23 2. runda | vs. Destanee Aiava | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.06.23 1. runda | vs. Han Hyeongju | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.06.23 Klasyf. | vs. Eunchae Kim | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Gyuree Nam | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Changwon - twarda | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Hanyu Guo | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 2. runda klasyf. | vs. Ye Eun Kim | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.05.23 Klasyf. | vs. I-Hsuan Cho | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.05.23 1. runda klasyf. | vs. Jooyeon Jeong | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Goyang - twarda | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Haram Kim | 2-6, 7-5, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
15.05.23 Klasyf. | vs. Yugyeong Oh | 6-3, 4-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Min Young Park | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Sihyeong Cho | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
02.02.23 2. runda | vs. Michika Ozeki | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.02.23 1. runda | vs. Sara Milanese | 1-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.01.23 Klasyf. | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.01.23 2. runda klasyf. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.01.23 1. runda klasyf. | vs. Kate Zueva | 1-1, Kate Zueva - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
06.09.22 1. runda | vs. Ramu Ueda | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
30.08.22 1. runda | vs. Dabin Kim | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.08.22 Klasyf. | vs. Subin Park | 6-1, 4-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
28.08.22 2. runda klasyf. | vs. Juae Shin | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
05.06.22 2. runda klasyf. | vs. Yujin Ahn | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Changwon - twarda | ||||
03.06.22 Ćwierćfinał | vs. Olivia Tjandramulia | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.06.22 2. runda | vs. Haram Kim | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.05.22 1. runda | vs. Ya-Hsuan Lee | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu |
Shelby Prince - ostatnie mecze
W40 Guadalajara - ceglana | ||||
20.11.23 Klasyf. | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Fernanda Morales | 1-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Punta - ceglana | ||||
10.07.23 2. runda klasyf. | vs. Ani Vangelova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Miranda Bosch | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Helena Narmont | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 La - twarda | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Chiara Girelli | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 La - twarda | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Valeria Koussenkova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - ceglana | ||||
16.01.23 1. runda klasyf. | vs. Kayla Cross | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
25.09.22 1. runda klasyf. | vs. Mayu Crossley | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
19.09.22 1. runda klasyf. | vs. Shria Atturu | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
23.05.22 2. runda klasyf. | vs. Isabel Pascual Montalvo | 6-4, 1-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
17.05.22 1. runda | vs. Laura D Arciniegas | 1-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Salinas - twarda | ||||
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Cadence Brace | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Guayaquil - twarda | ||||
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Janet Imbo Nloga | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cancun - twarda | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
01.02.22 Klasyf. | vs. Noelly Longi Nsimba | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.01.22 2. runda klasyf. | vs. Jade Bornay | Jade Bornay - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
30.01.22 1. runda klasyf. | vs. Patricia Cano | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
24.01.22 1. runda klasyf. | vs. Jessica Marmorstein | 2-6, 6-2, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.11.21 1. runda klasyf. | vs. Amelie-Christin Janssen | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.11.21 2. runda klasyf. | vs. Cherry Kim | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.11.21 1. runda | vs. Elena Milovanovic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
31.10.21 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Luikham | 7-66, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
10.10.21 1. runda klasyf. | vs. Carina Sommer | 6-4, 5-7, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
05.10.21 1. runda klasyf. | vs. Maria Camila Torres Murcia | 7-65, 1-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.09.21 1. runda | vs. Margaux Komano | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.09.21 1. runda | vs. Sahaja Yamalapalli | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.09.21 2. runda klasyf. | vs. Sharrmadaa Baluu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
31.08.21 Klasyf. | vs. Martina Capurro Taborda | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.08.21 2. runda klasyf. | vs. Elizaveta Koklina | 6-2, 7-61 | szczegóły meczu |